Éric-Emmanuel Schmitt jutro w Warszawie, pojutrze w Katowicach

20 lutego 2012


Do Polski przyjeżdża Éric-Emmanuel Schmitt. Podczas wizyty będzie on promował swoją najnowszą książkę zatytułowaną „Kobieta w lustrze”.

Spotkania autorskie z popularnym francuskim pisarzem odbędą się w Warszawie i Katowicach. 21 lutego o godz. 18 organizatorzy zapraszają do warszawskiego salonu Empik Megastore na ul. Marszałkowskiej 116/122. Drugie spotkanie odbędzie się 22 lutego o godz. 17 w Bibliotece Śląskiej w Katowicach (Plac Rady Europy 1). Wstęp na obydwa spotkania jest wolny!

Éric-Emmanuel Schmitt będzie pierwszym autorem wybranym przez samych czytelników w ramach projektu „Dobra Książka i Kawa z…” organizowanego przez Dyskusyjne Kluby Książki w 2012 roku. Projekt zakłada spotkania z ulubionymi autorami na zaproszenie samych czytelników. W Warszawie i Katowicach laureat Nagrody Goncourtów opowie czytelnikom o pracy nad swoją najnowszą powieścią „Kobieta w lustrze”.

Opublikowana nakładem wydawnictwa Znak „Kobieta w lustrze” to opowieść o trzech kobietach. Gwieździe filmowej, mistyczce i arystokratce zafascynowanej psychoanalizą. Na pozór dzieli je wszystko. Łączy obsesyjna myśl, że muszą porzucić swoje dotychczasowe życie i odnaleźć to, co naprawdę ważne. (więcej o książce)

Więcej o Éricu-Emmanuelu Schmitcie

Tematy: , , , , , , , , , ,

Kategoria: wydarzenia