„RadioBook” – nowa audycja o książkach od niedzieli na antenie Radia Aktywnego

7 lutego 2015

Radiobook-audycja
W niedzielę 8 lutego o godzinie 17.00 w warszawskim Radiu Aktywnym wystartuje nowa audycja o książkach „RadioBook”. Program poprowadzi nasza redakcyjna koleżanka, Milena Buszkiewicz.

„RadioBook” to audycja poświęcona literaturze, nowościom wydawniczym, rynkowi księgarskiemu i… muzyce znalezionej w książkach. Czego lubi słuchać twój ulubiony pisarz? Które przeboje znalazły się w zaczytywanej przez ciebie do bólu książce? Co warto przeczytać? Który audiobook powinien zagościć w twoim odtwarzaczu? Na wszystkie te pytania odpowiedzi znajdziecie w każde niedzielne popołudnie na antenie Radia Aktywnego.

Podczas programu pojawiać się będą recenzje i rekomendacje wybranych publikacji oraz wywiady z inspirującymi pisarzami. Pierwszą audycję odwiedzi pisarka, scenarzystka, dokumentalistka i polska mistrzyni powieści kryminalnej, Katarzyna Bonda. Poza pytaniami o kolejną odsłonę tetralogii o Saszy Załuskiej pojawią się również wnikliwie zapytania o karierę literacką i świeżo wydany podręcznik pisarstwa „Maszyna do pisania”. Jako że audycja nawiązuje do literatury również muzycznie, nie zabraknie ulubionych piosenek autorki i utworów pojawiających się w jej książkach.

Na „Radiobook” zapraszamy w niedzielę od 17.00 do 18.00. Radia Aktywnego możecie słuchać online, klikając tutaj.

Tematy: , , ,

Kategoria: radio