banner ad

Przegląd radiowy – tydzień 40 / 2011

3 października 2011

Rozpoczynamy cotygodniowy przegląd najciekawszych audycji o literaturze.

PONIEDZIAŁEK 3 października
Na antenie studenckiego Radia Żak – „Biblioteka”. Prowadzona przez Annę Kaznodziej audycja dotyczyć będzie książek „Wyspa Klucz” Małgorzaty Szejnert i „Głodne kawałki. Kill Grill 2” Anthony’ego Bourdaina.
Godzina 18.00, Studenckie Radio Żak – wejdź na stronę, żeby słuchać online.

PONIEDZIAŁEK 3 października
O 19 na antenie Radiofonii „Konfrontacje” prowadzone przez Tomasza Charnasa. Dzisiaj w programie o festiwalu Dagny. Poza tym rozmowa z Ewą Elżbietą Nowakowską i prezentacja książki „Widok z Castle Rock” Alice Munro.
Godzina 19.00, Radiofonia – wejdź na stronę, żeby słuchać online

PONIEDZIAŁEK 3 października
Od dzisiaj do czwartku w radiowej Trójce Przemysław Bluszcz będzie czytał fragmenty książki Ewy Winnickiej „Londyńczycy”, która ukaże się w listopadzie nakładem Wydawnictwa Czarne.
Godzina 20.50, Trójka – wejdź na stronę, żeby słuchać online

CZWARTEK 6 października
Komiksowa audycja „Prosto z Kadru” w Radio Afera obchodzi 4 lata istnienia! W związku z tym w trakcie urodzinowej audycji Filipa Bąka będzie można wygrać atrakcyjne nagrody, ufundowane przez poznańskie księgarnie.
Godzina 17.30, Radio Afera – wejdź na stronę, żeby słuchać online

SOBOTA 8 października
W Radiu Wnet prowadzona przez Wojciecha Przesmyckiego i Sylwię Siedlecką literacka „Półka”. Bohaterem audycji, podobnie jak w „Konfrontacjach” będzie najnowsza powieść Alice Munro „Widok Z Castle Rock”.
Godzina 13.00, Radio Wnet – wejdź na stronę, żeby posłuchać online

NIEDZIELA, 9 października
W białostockiej Akaderze Katarzyna Kozioł prowadzi „Czytajnię”, czyli spotkanie z książkami nowymi i najnowszymi. W najbliższym wydaniu omówione zostaną szerzej następujące pozycje: „Labitynt kłamst” Tess Gerritsen, „Ciemności weź mnie za rękę” Dennisa Lehane, „Baron i łotr” Kamila Gruca vel sir Roberta Neville, „Misja Wallenberga” Alex Kershaw oraz Gayle Tzemach Lemon „Kobiety z Kabulu”.
godzina 13.00, Radio Akadera – wejdź na stronę, żeby słuchać online

Tematy: , , , , ,

Kategoria: radio