„Czytasz, słuchasz? Czwórka!” – Polskie Radio zachęca do słuchania książek

9 września 2013

Czytasz, Słuchasz... Czwórka - plakat
W sobotę 14 września, od godziny 10.00 do 18.00 radiowa Czwórka zaprasza wielbicieli literatury do wzięcia udziału w akcji pod hasłem „Czytasz, słuchasz? Czwórka”.

Tego dnia w kilku miejscach Warszawy ? na Polu Mokotowskim (w godz. 10.00-12.00 oraz 16.00-18.00), w MiTo art.cafe.books (12.00-14.00) oraz w Hali Głównej Dworca Centralnego (14.00-16.00) radiowa Czwórka zorganizuje specjalne strefy, w których będzie można posłuchać książek czytanych na żywo przez cenionych autorów, muzyków, aktorów i sportowców. Do udziału we wspólnej zabawie zaproszeni zostali m.in.: Izabela Kuna, Edyta Jungowska, Jacek Poniedziałek, inspektor Mariusz Sokołowski, Szczepan Twardoch, Małgorzata Łukowiak, Jakub Szamałek, Katarzyna Miller, Miłosz Brzeziński, Numer Raz, Vienio, Mariusz Pudzianowski i wielu innych.

W ramach „Czytasz, słuchasz? Czwórka!”, dzięki mobilnej aplikacji Polskiego Radia oraz na portalu moje.polskieradio.pl, będzie można posłuchać czytanych na żywo książek oraz fragmentów spotkań w dowolnym miejscu świata. Tego dnia Mokotów zostanie objęty specjalną częstotliwością radiową 91,5 MHz, co umożliwi słuchanie transmisji z akcji.

14 września radiowa Czwórka nadawać będzie swój program między godziną 10.00 a 18.00 na żywo z Pola Mokotowskiego (obok pubu Lolek). W tym czasie w czwórkowym namiocie słuchacze będą mogli również spotkać swoich ulubionych dziennikarzy radiowych i wziąć udział w ciekawych konkursach.

Tematy: , , , , ,

Kategoria: radio, wydarzenia