„Książki Magazyn do czytania” – nowy numer już jutro w kioskach!

24 lutego 2014

Książki. Magazyn do czytania - 12 numer
25 lutego w salonikach prasowych, kioskach oraz innych miejscach dystrybucji prasy pojawi się nowy numer dwumiesięcznika „Książki. Magazyn do czytania”.

W dwunastej odsłonie periodyku przeczytamy m.in. rozmowę Wojciecha Orlińskiego z Danem Brownem, premierowy fragment nowej powieści Michała Witkowskiego „Zbrodniarz i dziewczyna”, zaś Ignacy Karpowicz, Wojciech Kuczok, Joanna Bator i Patrycja Pustkowiak wyjaśnią, jak się pisze o seksie.

Ponadto Janusz Rudnicki odpowie na pytanie „Kto zabił Franza Kafkę?”, Vladim Makarenko spróbuje przewidzieć, co Jaff Bezos i jego Amazon zmienią w Polsce, dowiemy się też o nowej królowej podbijającej serca polskich czytelniczek, czyli Annie Ficner-Ogonowskiej, autobiografię Mike?a Tysona skomentuje Radosław Lniarski, zaś skandynawski pisarz Karl Ove Knausg?rd opowie o swojej głośnej książce „Moja walka”, która ukaże się u nas wkrótce nakładem Wydawnictwa Literackiego.

Tradycyjnie w numerze znajdziemy również felieton Mariusza Szczygła, najważniejsze nowości kwartału, które poleca Juliusz Kurkiewicz, plotki z wyższej półki, omówienie nowych, głośnych tytułów na rynkach wydawniczych w Niemczech, Francji, Rosji, Skandynawii, w obu Amerykach i Japonii oraz kwestionariusz „Książek” ? tym razem na pytania Donaty Subbotko odpowiada Magdalena Tulli.

Tematy: , ,

Kategoria: prasa