Wyjątkowa seria „Nielegalni” Vincenta V. Severskiego w nowym wydaniu!

24 lipca 2018


Seria szpiegowsko-kryminalna „Nielegalni” Vincenta V. Severskiego, wydana przez Wydawnictwo Czarna Owca, osiągnęła status bestsellera. Do tej pory sprzedano ponad 500 tysięcy egzemplarzy. Teraz można zakupić wszystkie tomy serii „Nielegalni” w nowym, kolekcjonerskim wydaniu. Partnerem kolekcji jest Ringier Axel Springer.

Pierwsza część serii kryminalno-szpiegowskiej „Nielegalni” ukazała się w listopadzie 2011. Powieść od samego początku zyskała grono wiernych czytelników. To wyjątkowa seria na polskim rynku z wielowątkową fabułą, świetnie zarysowanymi postaciami, ale jej największym atutem jest możliwość poznania pracy agentów, tzw. nielegałów.

Autor, Vincent V. Severski, były oficer polskiego wywiadu, przez wiele lat pracował poza granicami kraju pod przybraną tożsamością. W swojej książce odsłania warsztat pracy służb szpiegowskich w różnych państwach. Akcja powieści toczy się m.in. w Polsce, Rosji, Szwecji, Norwegii i Iranie.

Na podstawie bestsellerowej serii „Nielegalni” powstał serial telewizyjny wyprodukowany przez CANAL+, który będzie emitowany już jesienią tego roku. W rolach głównych wystąpią: Grzegorz Damięcki, Andrzej Seweryn, Sylwia Juszczak, Filip Pławiak, Agnieszka Grochowska, Adam Woronowicz, Tomasz Schuchardt i inni.

„Każdy autor marzy o tym, żeby jego proza spotkała się z adaptację filmową. Cieszę się na myśl, że już niedługo zobaczymy serial” ? mówi Vincent V. Severski.

W kwietniu 2018 roku ukazała się najnowsza książka autora pod tytułem „Zamęt”.

Seria została podzielona na 14 części, będą one dostępne co tydzień w kioskach i salonach prasowych. Całą prenumeratę serii można zamówić na stronie: www.literia.pl/nielegalni .

[Artykuł sponsorowany]

Tematy: , , , , , , ,

Kategoria: premiery i zapowiedzi