banner ad

Strona internetowa oraz specjalne wydanie gazety w związku z premierą ?Dallas ?63?

9 listopada 2011


Kampania promocyjna nowej książki Stephena Kinga ?Dallas ?63? trwa. Zapraszamy do zapoznania się ze specjalnym wydaniem gazety ?Dallas News? oraz stroną internetową dedykowaną powieści.

Wydawnictwo Prószyński i S-ka przygotowało dla wszystkich chcących wczuć się w klimat powieści specjalne wydanie ?Dallas News? z 23 listopada 1963 roku. 8-stronicowa gazeta opracowana jest na podstawie archiwalnych materiałów prasowych oraz fragmentów najnowszej powieści Kinga?Dallas ?63?. W numerze m.in. relacja z zamachu na prezydenta Johna F. Kennedy?ego, sylwetka zamachowca Lee Harveya Oswalda a także kronika wydarzeń lokalnych, sportowych i kulturalnych z Dallas i okolic. Gazetę możecie przeczytać klikając tutaj (albo ściągnąć w formacie PDF wybierając opcję ?Zapisz element jako??).

Polecamy również oficjalną stronę powieści http://112263book.com/ (nazwa pochodzi od oryginalnego, angielskiego tytułu ?11/22/63?). Możemy na niej zwiedzić występującą w książce knajpkę, wybierając pomiędzy 1963 a 2011 rokiem. Poruszając się po stronie pamiętaj, że skacząc w czasie zmieniasz przyszłość. Od twoich wyborów zależy więc co będziesz oglądał na ekranie komputera.

Przypomnijmy, że ?Dallas ?63? to powieść, która odwołuje się do klasycznego motywu literatury fantastycznej, czyli podróży w czasie. Korzystając z tajemniczego portalu, główny bohater cofa się do 1958 roku i podejmuje próbę powstrzymania zamachu na prezydenta Johna F. Kennedy’ego. (więcej o książce + fragment powieści)

Oficjalna premiera książki miała miejsce wczoraj, tj. 8 listopada 2011. Powieść dostępna jest w księgarniach na terenie całego kraju.

Tematy: , , ,

Kategoria: premiery i zapowiedzi