Ruszyła przedsprzedaż „Zagubionych dziewcząt” i „Habibi”

6 marca 2012


Wydawnictwo Timof i cisi wspólnicy poinformowało, że ruszyła przedsprzedaż dwóch głośnych tytułów zapowiadanych na tę wiosnę. Chodzi o „Zagubione dziewczęta” (org. „Lost Girls”) Alana Moore’a i Melindy Gebbie oraz „Habibi” Craiga Thompsona.

Szczegółowe informacje na temat przedsprzedaży tych długo oczekiwanych tytułów znajdziemy poniżej w liście od wydawnictwa. Rozważając ewentualny zakup, warto uwzględnić, że pozycje nie bedą dostępne w sprzedaży w sieci EMPIK. Szersze materiały o każdym z komiksów będziemy zamieszczać w niedalekiej przyszłości.

Drodzy Czytelnicy,
zaczynamy przedsprzedaż „Zagubionych dziewcząt” (org. „Lost Girls”) Alana Moore’a i Melindy Gebbie. Cena w przedsprzedaży wynosi 150 zł. Obiecaliśmy, że zamawiający w przedsprzedaży dostaną bonus w postaci solidnego etui (slipcase). Niestety w Polsce jest niewielu producentów takich gadżetów, dlatego poszukiwanie wytwórców spełniających nasze kryteria okazało się czasochłonne. Poza najwyższą jakością ważne było bardzo trudne do spełnienia kryterium ceny, która nie podniesie ostatecznie kosztów książki w przedsprzedaży.
Dziś już możemy poinformować, że jeśli do 31 marca zbierzemy w przedsprzedaży ponad 200 zamówień, nasi Czytelnicy otrzymają komiks w etui. Jeżeli warunek ten nie zostanie spełniony, „Zagubione dziewczęta” trafią w Państwa ręce bez etui.
Wysyłka komiksu nastąpi w kwietniu, zaraz po weekendzie świątecznym. Kilka dni później komiks trafi na rynek księgarski. Jego cena okładkowa to 199,50 zł.
Uwaga! „Zagubione dziewczęta” to komiks naszpikowany różnorodnymi odniesieniami do literatury, co nie zmienia tego, że jest to komiks pornograficzny, a zatem przeznaczony tylko i wyłącznie dla odbiorców dorosłych.
Ogłaszamy również przedsprzedaż „Habibi” Craiga Thompsona. Długo oczekiwany komiks ukaże się w maju lub czerwcu. O postępach w pracach będziemy z przyjemnością informować. Przykładowe plansze pokażemy w najbliższym czasie.
Przedsprzedaż pod adresem: http://sklep.timof.pl/main.php?page=preord

Tematy: , , , , , , ,

Kategoria: premiery i zapowiedzi