banner ad

„Małe zaćmienia” i „Prawdziwy przyjaciel” od wydawnictwa Timof

22 czerwca 2012

Wydawnictwo Timof i cisi wspólnicy przygotowało na czerwiec dwa premierowe tytuły: „Małe zaćmienia” i „Prawdziwy przyjaciel”. Oba komiksy będzie można nabyć m.in. podczas Bałtyckiego Festiwalu Komiksowego w Gdańsku.

Fane i Jim „Małe zaćmienia”

Niedługo stuknie ci czterdziestka. Masz żonę, dzieci? I dziwne uczucie, że coś cię omija?
Sześcioro przyjaciół w oczekiwaniu na zaćmienie Słońca spędza poza miastem cztery dni i cztery noce. Życie, przyjaźń, nadzieje, marzenia, czas, który mija, małe wyrzeczenia, małe zdrady?
(więcej o komiksie + przykładowe plansze)

Jerzy Szyłak, Jakub Babczyński „Prawdziwy przyjaciel”

Nawet morderca potrzebuje prawdziwego przyjaciela, który wysłucha i doradzi. Ale czy aby na pewno jest mu on potrzebny? Czy taka przyjaźń nie wiedzie na manowce? Sprawdź czy ten komiks zadowalająco odpowie ci na te pytania! Cała akcja komiksu toczy się w Gdańsku, a historia luźno łączy się z serią o Detektywie Dampcu!
(więcej o komiksie + przykładowe plansze)

Wydawnictwo poinformowało również, że kończy prace nad polską edycją „Habibi”, której rynkowa sprzedaż rozpocznie się w drugim tygodniu lipca. Dla zamawiających komiks w przedsprzedaży zdecydowano się wykonać dodatkowo etui do tego tytułu, tak jak to miało miejsce w przypadku „Zagubionych dziewcząt”. Przedsprzedaż na „Habibi” obowiązuje do końca tego miesiąca, później komiks sprzedawany będzie w normalnej cenie.

Tematy: , , , , , , ,

Kategoria: premiery i zapowiedzi