banner ad

Darmowy ebook w hołdzie Harry’emu Harrisonowi

3 października 2012


Wydawnictwo Dobre Historie udostępniło na stronie magazynu „Coś na progu” darmowego ebooka z nowelą zmarłego przed niespełna dwoma miesiącami Harry’ego Harrisona.

„Zaginiony pancernik” to nowela, której bohaterem jest najpopularniejsza postać stworzona przez Harrisona – Jim diGriz, kosmiczny przestępca, działający jako agent Korpusu Specjalnego w humorystycznej serii science fiction „Stalowy Szczur”.

Ebook stanowi początek nowej serii wydawniczej, w ramach której oficyna zamierza publikować „e-single”, czyli krótsze formy literackie ? dłuższe opowiadania, nowele oraz mini powieści z gatunku weird fiction. Nowe tytuły (zagraniczna klasyka i polskie premiery) będą ukazywać się co dwa miesiące. „Chcemy, aby „e-single” były atrakcyjnie przygotowane od strony edytorskiej, graficznej i miały równie atrakcyjną cenę, która utrzymana zostanie na poziomie zaledwie kilku złotych” – tłumaczy na swoim blogu wydawnictwo.

„Zaginiony pancernik” Harrisona możecie ściągnąć za darmo z oficjalnej strony czasopisma „Coś na progu”: http://cosnaprogu.com.pl/. Według zapowiedzi Dobrych Historii, znajdująca się pod tym adresem biblioteczka „e-singli” będzie stale uzupełniana o nowe pozycje.

fot. neilgaiman.com

Tematy: , , , , ,

Kategoria: premiery i zapowiedzi