Zobacz pierwszy teledysk Doroty Masłowskiej do piosenki Mister D „Hajs”

27 lutego 2014

Mister D - Hajs
Opublikowano pierwszy teledysk Doroty Masłowskiej do piosenki Mister D. pt. „Hajs”. Klip w reżyserii Krzysztofa Skoniecznego z konglomeratu artystycznego głębokiOFF możecie zobaczyć poniżej.

Piosenka pochodzi z debiutanckiego albumu „Społeczeństwo jest niemiłe” sygnowanego nazwą Mister D. Jest to najnowszy projekt Doroty Masłowskiej ? pisarki, a teraz także kompozytorki, piosenkarki i producentki. W zamierzeniu autorów klip ma być nostalgiczną wariacją na temat boskich lat 80. i 90. stuningowanych przez współczesny SWAG. W teledysku pojawiają się fragmenty filmu „Hardkor Disko”, do którego klip został stworzony.

Debiutancki album Mister D to 11 utworów, łącznie nieco ponad 30 minut muzyki będącej autorską, domową mieszanka rapu, punka i muzyki tanecznej. Płytę „Społeczeństwo jest niemiłe” wydała Galeria Raster, a na okładce albumu wykorzystano kadry z teledysku.

A oto premierowy klip Mister D do piosenki „Hajs”:

Film „Hardkor disko”, do którego powstał teledysk, opowiada o współczesnej, pełnej kontrastów metropolii. Nowobogaccy rodzice i ich pochłonięte hedonizmem, żyjące chwilą dzieci, a wokół nich rzeczywistość, w której wzbiera gniew i napięcie bliskie eksplozji. W takiej scenerii poznajemy Marcina, młodego chłopaka, który zaraz po przyjeździe do miasta spotyka trochę młodszą od siebie Olę. Zafascynowana nim dziewczyna zaprasza go do swojego świata, w którym królują mocne używki, niekończące się imprezy artystycznej bohemy i nielegalne wyścigi samochodów. Marcin przyjechał jednak z głęboko skrywaną tajemnicą i dokładnym planem zemsty, o którym ani dziewczyna, ani jej najbliżsi nie mają pojęcia?

Tematy: , , , ,

Kategoria: newsy