Wzięli ślub zainspirowany komiksami z Batmanem

6 listopada 2014

batman-slub-1
W minioną sobotę w Fort Worth w stanie Teksas Ali Butrym i Ryan Jeziorski zawarli związek małżeński. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, co miałoby zachwycić media na całym świecie, gdyby nie fakt, że państwo młodzi są wielkimi miłośnikami Batmana i zażyczyli sobie wyprawić ślub tematyczny inspirowany komiksami superbohaterskimi.

Pan młody zjawił się na uroczystości przebrany za Jokera, pani młoda zaś przyszła w czerwonej, mieniącej się sukni, w której przypominała Harley Quinn, czyli pomocnicę i ulubioną dziewczynę wiecznie uśmiechniętego złoczyńcy. Do tego wszystkiego ślubu parze udzielał nie kto inny, jak sam Mroczny Rycerz.

„Na szczęście obie nasze rodziny wiedzą, jak bardzo jesteśmy szaleni i wszystko zagrało jak należy” ? napisała panna młoda na Reddit, gdzie po raz pierwszy opublikowała zdjęcia z ceremonii. „Dodatkowo każda osoba, która uczestniczyła w uroczystości również była przebrana! To uświadomiło mi, że mamy niesamowitą rodzinę i przyjaciół”.

Wśród gości przeważały stroje wzorowane na postaciach zamieszkujących Gotham (Bane, Człowiek-Zagadka, Trujący Bluszcz, Catwoman), ale pojawili się również inni superbohaterowie, i to nie tylko z DC Comics (Wonder Woman), ale także z Marvela (Iron Man, Wolverine) oraz przedstawiciel świata gier, czyli Mario z Super Mario Bros.

Kilka zdjęć z tej wspaniałej uroczystości możecie zobaczyć poniżej:

batman-slub-2

batman-slub-3

batman-slub-4

batman-slub-5

batman-slub-6

batman-slub-7

batman-slub-8

batman-slub-9

batman-slub-10

batman-slub-11

batman-slub-12

batman-slub-13

batman-slub-14

batman-slub-15

[am]

Tematy: , , , , , , , , , ,

Kategoria: newsy