Wybierz najlepszego Ebooka Roku 2013!

4 marca 2014

Ebook roku 2013 - wybierz
1 marca rozpoczął się II etap konkursu Ebook Roku 2013 ? przez cały marzec można oddawać głosy na najlepszą książkę elektroniczną. Ebook, który dostanie najwięcej głosów, otrzyma tytuł Ebooka Roku 2013. Wszystko w rękach czytelników!

„Chcieliśmy, aby to czytelnicy zadecydowali, która z książek jest najlepsza” ? mówi Marta Kalarus, jedna z organizatorek Ebooka Roku 2013. „Konkurs jest organizowany przecież nie tylko dla autorów i wydawnictw, ale również dla czytelników, którzy na co dzień korzystają z książek elektronicznych”.

Głosowanie odbywa się na stronie konkursu Ebook Roku 2013. Warto wcześniej zapoznać się z wszystkimi ebookami, które biorą udział w konkursie, ponieważ każdy z czytelników może oddać tylko jeden głos na wytypowaną przez siebie książkę. Głosy będą automatycznie przeliczane, a książki, które dostaną najwięcej głosów, znajdą się na szczycie listy. Tym sposobem od razu po zakończeniu głosowania będzie wiadome, która z książek otrzyma zaszczytny tytuł Ebooka Roku 2013 i statuetkę. Nagrody zostaną wręczone laureatom podczas uroczystej Gali Ebooka roku 2013, która zaplanowana jest na 10 kwietnia 2014 i odbędzie się w siedzibie Centrum Naukowego i Biblioteki Akademickiej w Katowicach.

Niezależnie od głosowania internatów w marcu toczy się głosowanie jury, w skład którego wchodzą w tym roku: Katarzyna Domańska (związana z serwisem Legimi.com), Alina Świeściak (profesor Uniwersytetu Śląskiego, literaturoznawczyni), Aleksander Sowa (znany pisarz self-publisher), Dawid Kujawa (poeta i krytyk literacki) oraz Marta Kociszewska (związana z serwisem Nexto.pl). Jury zadecyduje, które ze zgłoszonych książek wygrają w trzech pozostałych kategoriach (Najlepsza Fabuła Roku 2013, Najlepszy Poradnik Roku 2013, Najlepszy Self-pub Roku 2013 ).

Regulamin konkursu oraz inne informacje dostępne są na stronie www.ebookroku.pl. Więcej informacji można również uzyskać, pisząc na adres info@ebookroku.

Tematy: , , , , , , , , , ,

Kategoria: newsy