Wkrótce zjesz tosta ze „Strażnikami”

16 maja 2012


Dynamic Forces rozpoczęło współpracę z Warner Bros. Consumer Products, w celu stworzenia linii tosterów zaprojektowanych do wypalania jonowych rysunków na chlebie. Już wkrótce będziecie mogli jeść tosty m.in. ze specjalnym rysunkiem ze „Strażników” Alana Moore?a.

Jak sugeruje obudowa, toster ze „Strażnikami” będzie prawdopodobnie wypiekać rysunek z maski Rorschach’a. W swojej wypowiedzi dla prasy dyrektor Dynami Forces, Nick Barrucci, powiedział: „Jesteśmy zachwyceni, że możemy dać fanom szansę na interakcje z ich ulubionymi postaciami w zupełnie nowy sposób.”

Nowe tostery będą ślicznie wykończone czarnym, błyszczącym tworzywem, ze świecącymi przyciskami umożliwiającymi przerwanie opiekania, podgrzanie lub mrożenie. Szerokie wloty umożliwią umieszczenie w tosterze nie tylko chleba lub tostów, ale także bagietek.

Poza „Strażnikami” pojawi się cała gama innych tosterów z wizerunkami zaczerpniętymi z produkcji zrealizowanych przez Warner Bros., m. in. z „Opowieści Wigilijnej”, „Gremlinów”, „Gdzie mieszkają dzikie stwory”, „Goonies”, „Piątku 13-tego” i wielu innych. Pierwszy z nich prawdopodobnie pojawi się w amerykańskich sklepach we wrześniu.

Idziemy o zakład, że Alan Moore nie może się już doczekać opiekacza z własnymi bohaterami.

Przypomnijmy, że „Strażnicy” to jedyny komiks, który pojawił się na liście 100 najlepszych powieści anglojęzycznych XX wieku magazynu „Time”. Jest to skonstruowana z zegarmistrzowską precyzją i dopracowana w szczegółach historia grupy zamaskowanych bohaterów żyjących w alternatywnej Ameryce. Dzięki ich pojawieniu się i działalności historia USA i świata, jaką znamy, uległa znaczącym zmianom. Kiedy nieznany sprawca morduje jednego z dawnych herosów, zaczyna się polowanie na byłych zamaskowanych strażników. W 2009 roku Zack Snyder zrealizował na podstawie komiksu film, który zarobił na całym świecie ponad 185 milionów dolarów.

Tematy: , , , ,

Kategoria: newsy