banner ad

Twoja twarz na okładce najnowszej powieści Stephena Kinga

18 stycznia 2012

Chcesz zobaczyć swoją twarz na okładce najnowszej powieści Stephena Kinga z cyklu ?Mroczna Wieża?? Nic prostszego, wystarczy wziąć udział w konkursie.

Brytyjski wydawca książek Stephena Kinga, oficyna Hodder & Stoughton zorganizowała konkurs, który powinien spodobać się wszystkim fanom amerykańskiego pisarza. Używając technologii do projektowania mozaiki, wydawnictwo ma zamiar wykorzystać zdjęcia tysięcy fanów z całego świata do stworzenia obrazka zdobiącego tylną stronę okładki najnowszej powieści z cyklu ?Mroczna Wieża?.

Każdy, kto chciałby znaleźć się na okładce, musi przesłać własne zdjęcie za pomocą specjalnej aplikacji na Facebooku. Dla zwiększenia swojej szansy warto zapoznać się z regulaminem dostępnym na tej stronie (całość dostępna jest w języku angielskim). Termin przesyłania zdjęć mija 23 stycznia.

Nowa powieść osadzona w świecie Mrocznej Wieży nosi tytuł ?Wiatr przed dziurkę od klucza?. Zawiązanie akcji rozgrywać się będzie między wydarzeniami opisanymi w czwartym tomie sagi (?Czarnoksiężnik i kryształ?) a przybyciem do Calla Bryn Sturgis (?Wilki z Calla?). Światowa premiera książki zapowiedziana jest na kwiecień 2012 roku. Brytyjskie wydanie wraz z mozaiką wykonaną ze zdjęć fanów również ukaże się w tym terminie.

Tematy: , , ,

Kategoria: newsy