TaniaKsiazka.pl skończyła 10 lat. Weź udział w promocjach i konkursach!

28 kwietnia 2016

10-urodziny-taniaksiazka-1
23 kwietnia 2016 roku księgarnia TaniaKsiazka.pl skończyła równo 10 lat! W ciągu dekady z małej, rodzinnej firmy, mieszczącej się w jednym ciasnym pokoiku, przeistoczyła się w prężnie działającą księgarnię, która wysyła zamówienia na cały świat! Z tej okazji sklep organizuje najlepszą imprezę książkową we wszechświecie. Świętując razem z TaniaKsiazka.pl, możecie liczyć na wiele atrakcji i niespodzianek.

Przez te wszystkie lata, podążając za sugestiami swoich klientów, TaniaKsiazka.pl rozwijała się, stając się coraz lepszą księgarnią. Ma na to niezbite dowody w postaci licznych nagród ? w 2015 roku zgarnęła ich aż sześć. To dzięki wam, drodzy książkomaniacy, księgarnia ma możliwość dalszego rozwoju! Dlatego właśnie dla was stara się ulepszać swoją ofertę, aby zakupy na TaniaKsiazka.pl były jeszcze przyjemniejsze. Poza przygotowywaniem ciekawych promocji oraz usprawnieniami na stronie, od 2013 roku każdy produkt kupiony w sklepie księgarni równa się przekazaniu środków na rzecz Fundacji Pomóż Im, opiekującej się między innymi nieuleczalnie chorymi dziećmi.

W tym urodzinowym czasie przygotujcie się na jeszcze więcej atrakcji i mnóstwo niekończących się promocji! To największa urodzinowa impreza, na której kiedykolwiek byliście. Co więcej, chociaż to TaniaKsiazka.pl świętuje hucznie 10-lecie, prezenty dla was rozdaje solenizant! Nie zwlekajcie i przyłączcie się do fantastycznej zabawy.

10-urodziny-taniaksiazka-2

Kto powiedział, że urodziny muszą trwać tylko dzień? Zabawa z TaniaKsiazka.pl nie skończy się przez prawie 3 tygodnie! Celebrowanie okrągłej rocznicy rozpoczęło się od atrakcji, która potrwa do czwartku 28 kwietnia, dlatego warto się pośpieszyć. Tortem urodzinowym jest 20 000 bestsellerów z rabatem do 35%. Nie możecie tego przegapić!

Od 23 kwietnia do 12 maja trwać będą także inne okolicznościowe zabawy. Jedną z nich jest obdarowywanie prezentami wszystkich książkomaniaków świętujących z księgarnią. Składając zamówienie na minimum 20 złotych, dostaniecie losowo wybraną zakładkę magnetyczną o unikalnym wzorze.

10-urodziny-taniaksiazka-3

Jeśli natomiast poniesie was wir urodzinowych zakupów, zostaniecie obdarowani podwójnie! Przy zamówieniu o wartości minimum 79 zł otrzymacie, oprócz magnetycznej zakładki, prawo do wyboru 1 z 4 TanioKsiążkowych supergadżetów. Do zgarnięcia są dwa odjechane kubki oraz dwie wystrzałowe torby!

10-urodziny-taniaksiazka-4

To jeszcze nie wszystko! Przyłączcie się również do urodzinowego konkursu TaniaKsiazka.pl, w którym można zgarnąć nagrody o łącznej wartości ponad 3000 zł. Znajdziecie tam między innymi: czytniki e-booków, kody na kolejne zakupy oraz TanioKsiążkowe gadżety, które już czekają na zwycięzców.

To nie koniec niespodzianek. W kolejnych tygodniach (28 kwietnia-12 maja) TaniaKsiazka.pl przygotowała kolejne atrakcje, ale rąbek tajemnicy uchylony zostanie nieco później. Informacji szukajcie w specjalnej urodzinowej zakładce na stronie księgarni: http://www.taniaksiazka.pl/10-urodziny.

10-urodziny-taniaksiazka-5

Na sam koniec garść ciekawostek o TaniaKsiazka.pl:

 • Do tej pory księgarnia zrealizowała ponad 900 000 zamówień.
 • Sklep sprzedał ponad 2,6 miliona produktów.
 • Zaufało mu aż 430 000 osób.
 • Ma w ofercie ponad 200 000 produktów.
 • Najlepiej sprzedająca się książka w historii księgarni to: „Ukryte terapie” Jerzego Zięby, która sprzedała się w liczbie 9 700 sztuk!
 • TaniaKsiazka.pl to w 100% polska firma.
 • Księgarnia otrzymała miano najlepszego sklepu internetowego w Polsce w kategorii „Kultura” w rankingu Money.pl 2015, pokonując ogólnopolskie sieci księgarni Matras oraz Empik.
 • Akcja promująca honorowe krwiodawstwo, którą prowadzi, zajęła 1. miejsce w kategorii „Akcja promocyjna sklepu” w konkursie Ekomersy 2015.
 • Klienci zagłosowali na sklep, dając mu 1. miejsce w plebiscycie e-COMMERCE POLSKA Awards 2014 w kategorii „Najlepsza obsługa klienta”, dzięki czemu pokonała takich gigantów, jak Empik i Smyk!
 • Fundacja „Pomóż Im”, którą wspiera od 1 czerwca 2013 roku, przyznała właścicielowi TaniaKsiazka.pl, Łukaszowi Kierusowi, tytuł „Mecenasa Dobroczynności”.
 • Na cele charytatywne księgarnia przekazała już ponad 72 000 zł.

[Artykuł sponsorowany]

Tematy: , , ,

Kategoria: newsy