banner ad

Stan Lee sygnuje własnym nazwiskiem wodę kolońską

26 czerwca 2013

Stan Lee i woda kolońska
Legendarny twórca komiksów superbohaterskich połączył siły z firmą kosmetyczną Jads International i wypuścił na rynek… wodę kolońską sygnowaną własnym nazwiskiem.

Przez dziesiątki lat mogliśmy czytać komiksy, oglądać filmy i seriale telewizyjne, grać w gry i kolekcjonować figurki firmowane nazwiskiem Stana Lee. Teraz do tej przebogatej oferty dołączyła woda kolońska.

Kosztujący 24,99 dolarów flakonik o pojemności 100 ml opisano jako „świeży i wyrafinowany zapach dla odważnych”, który zawiera w sobie mieszankę bergamotki, imbiru, białego pieprzu, bazylii i fiołka z nutą cedru, wetiwerii i piżma.

Zapach przeznaczony jest dla specyficznej niszy odbiorców, dlatego sprzedawany będzie głównie poprzez stronę internetową producenta, a także w wybranych sklepach komiksowych oraz na konwentach organizowanych w USA. To nie pierwszy tego typu produkt wypuszczony przez Jads. Firma ma już w swojej ofercie wody kolońskie dla miłośników Avengers, Stak Trek i Gwiezdnych Wojen. Chociaż według amerykańskiej firmy analitycznej NPD Group zapachy sygnowane nazwiskami gwiazd stanowią zaledwie 4,5 procent wszystkich perfum sprzedawanych w domach towarowych, 90-letni Stan Lee ma się czym pochwalić. Jest bodaj pierwszym twórcą komiksowym, który doczekał się własnej wody kolońskiej.

Stan Lee i woda kolońska

Tematy: , , , ,

Kategoria: newsy