banner ad

Stan Lee przesłał pozdrowienia dla ofiary strzelaniny z liceum w Taft

21 stycznia 2013


Dzięki swoim kolegom z klasy Bowe Cleveland, zdeklarowany fan Spider-Mana i ofiara strzelaniny w liceum Taft Union, otrzymał osobiste pozdrowienia od żywej legendy komiksu.

16-letni Bowe został raniony w pierś i podbrzusze podczas szkolnej strzelaniny, do której doszło 10 stycznia w miejscowości Taft (stan Kalifornia). Jego przyjaciele z klasy wszczęli kampanię wirusową w mediach społecznościowych, mającą zachęcić Stana Lee, legendarnego twórcę postaci Spider-Mana, do odwiedzenia rannego chłopaka. W szkole nosili koszulki z Człowiekiem-Pająkiem, wysyłali również prośby do autora na jego profil na Twitterze.

90-letni Lee odpowiedział po kilku dniach, a niedługo potem opublikował na Youtube wideo z osobistymi pozdrowieniami dla postrzelonego nastolatka. „Cała sekcja superbohaterów trzyma za ciebie kciuki” – powiedział Lee, obiecując przy okazji wysłać mu paczkę komiksów z autografami.

Tymczasem Bowe nie mógł od razu obejrzeć pozdrowień. Pod koniec zeszłego tygodnia wciąż pozostawał w sztucznie wywołanej śpiączce. Wiadomość od Stana Lee musiała więc poczekać.

fot. Gage Skidmore

Tematy: , ,

Kategoria: newsy