Przebierz swoje jajka wielkanocne za Avengersów

26 marca 2015

jajka-avengersi-1
Święta Wielkanocne zbliżają się dużymi krokami. Dla tych, którzy szukają inspiracji do przystrojenia jajek wielkanocnych, ekipa sklepu Halloween Costumes stworzyła kolekcję niesamowitych drukowanych kostiumów. Dzięki nim świąteczne jaja w twoim domu będą wyglądały jak członkowie Avengers.

W kolekcji znalazły się zarówno stroje dla komiksowych superbohaterów jak i walczących z nimi złoczyńców. Kostiumy podzielono na trzy kategorie: „dobre jajka” (do których zaliczają się Czarna Wdowa, Kapitan Ameryka, Nick Fury, Hawkeye, Iron Man i Thor), „zgniłe jajka” (Loki i Ultron) oraz „jajecznice” (czyli bohaterowie, których trudno jednoznacznie określić jako dobrych lub złych, jak Hulk, Quicksilver, Scarlet Witch i Vision).

jajka-avengersi-2

Przebranie jajek wielkanocnych za Avengersów nie powinno nastręczać większych trudności. Wystarczy przygotować nożyczki, taśmę klejącą dwustronną i wydrukować poniższe projekty. Następnie wycinamy stroje i łączymy na obu końcach za pomocą taśmy, tworząc okrągłe podstawki dostosowane do wielkości jajka. Potem wycinamy maski, przyklejamy na odpowiedniej wysokości i… wielkanocni Avengersi gotowi!

Poniżej możecie sprawdzić, jak mogą wyglądać wasze jajka wielkanocne. Wzory kostiumów w wysokiej rozdzielczości do wydrukowania: najedź na grafikę z szablonem i wybierz „zapisz element docelowy jako”.

Kapitan Ameryka:

jajko-kapitan-ameryka

jajko-kapitan-ameryka-druk

Iron Man:

jajko-iron-man

jajko-iron-man-druk

Czarna Wdowa:

jajko-czarna-wdowa

jajko-czarna-wdowa-druk

Thor:

jajko-thor

jajko-thor-druk

Hulk:

jajko-hulk

jajko-hulk-druk

Loki:

jajko-loki

jajko-loki-druk

Ultron:

jajko-ultron

jajko-ultron-druk

Pozostałe wzory znajdziecie na blogu sklepu Halloween Costumes.

[am]

Tematy: , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: newsy