Praca marzeń? Wyjedź w góry i czytaj kryminały wydawnictwa W.A.B.

2 października 2018


Kochasz książki? Lubisz kryminały i thrillery? Wydawnictwo W.A.B. ma dla ciebie pracę marzeń! Wyjedź w góry i zostań testerką lub testerem kryminałów. Aby ubiegać się o posadę, należy spełnić tylko jeden warunek…

Wielu miłośników książek chciałoby czytać przez niemal cały dzień, najlepiej w jakichś przyjemnych okolicznościach przyrody i jeszcze żeby ktoś im za to płacił. Zatem oferta wydawnictwa W.A.B. to dla takich osób nie lada gratka. A szczególnie tyczy się to tych, którzy powieści kryminalne łykają seriami, a lektura thrillerów wywołuje u nich szybsze bicie serca. Poszukiwany bowiem jest tester lub testerka kryminałów.

Na czym będzie polegała praca marzeń? Tester lub testerka spędzi tydzień w malowniczych polskich górach, czytając książki wskazane przez wydawnictwo i dzieląc się swoimi rekomendacjami w formie elektronicznej. Osoba, która obejmie stanowisko, musi wykazać się nie tylko lekkim piórem, ale też prawdziwą pasją do literatury, ponieważ wymagana będzie lektura jednego thrillera lub kryminału dziennie.

W.A.B. pokrywa koszty pobytu w pensjonacie wraz z wyżywieniem, podróż w polskie góry oraz… wypłaca honorarium w wysokości 2000 złotych netto za czytanie książek! Jest tylko jeden warunek: kandydaci i kandydatki, oprócz życiorysu, muszą dołączyć do zgłoszenia recenzję thrillera „Lissy” Luki D?Andrei, który wchodzi do sprzedaży 3 października.

Życiorys oraz autorską recenzję „Lissy” należy wysłać na adres lissy@gwfoksal.pl, w tytule maila wpisując „Testerka/tester thrillerów”. Wydawnictwo czeka na zgłoszenia do końca października. Testerkę lub testera kryminałów poznamy do końca listopada. Wyjazd planowany jest w czasie ferii, na przełomie stycznia i lutego (dokładny termin można ustalić indywidualnie).

„Lissy” Luki D’Andrei idealnie wprowadzi potencjalnego testera lub testerkę w odpowiedni klimat, ponieważ akcja książki rozgrywa się właśnie w górach. Marlene, piękna kobieta po latach decyduje się odejść od męża, bogatego kryminalisty Herr Wegenera, a uciekając zabiera coś bardzo wartościowego. Podczas ucieczki dochodzi do wypadku, Marlene rozbija samochód i traci przytomność. Na ratunek zjawia się Simon Keller ? tajemniczy pustelnik mieszkający wysoko w górach. Mężczyzna pochodzi z rodziny, w której od pokoleń przepisuje się Biblię, hoduje świnie, a jednej z nich nadaje zawsze imię zmarłej siostry ? Lissy. Keller zajmuje się Marlene, powoli zaczyna się budować między nimi przedziwna wieź… Tymczasem Herr Wegener rozpoczyna poszukiwania żony. Jej zniknięcie wywołało niebezpieczne skutki, uderzające w potężną organizację przestępczą. Do poszukiwań zostaje zaangażowany bezimienny zaufany człowiek. To oznacza wyrok: Marlene musi zginąć. Czy Keller zdoła ją ochronić? A czy Marlene rzeczywiście może mu zaufać? „Lissy” to druga powieść włoskiego pisarza, która ukazała się w naszym kraju. Wcześniej mogliśmy przeczytać „Istotę zła”.

[am]

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: newsy