Nie można zabijać Stephena Kinga!

16 grudnia 2011

Stephen King stał się bohaterem kampowego horroru! Zwiastun „You can?t kill Stephen King” zapowiada, że będzie strasznie i śmiesznie.

Grupa przyjaciół spędza lato nad jeziorem, gdzie Stephen King przyjeżdża na wakacje. Niespodziewanie ktoś zaczyna mordować ich w sposób, w jaki giną bohaterowie książek słynnego pisarza.

?You can?t kill Stephen King? to niskobudżetowa produkcja, która ? jak mówią sami autorzy ? nawiązywać ma do horrorów z początku lat 90. Zdjęcia do filmu kręcono w Lovell, w stanie Maine, gdzie King rzeczywiście spędza zwykle wakacje.

Jeden z reżyserów i producentów filmu, Monroe Mann, opowiedział, jak natknął się na pisarza na lokalnym targowisku: „Powiedziałem: ?Hej, czy wiesz, że jest robiony film o tobie, tu w mieście?? A on odpowiedział: ?Tak, wiem?. Więc spytałem: ?I co o tym myślisz?? A on na to: ?Nie jestem zbyt szczęśliwy, ale nie za wiele mogę z tym zrobić.?”

Pomimo tego, autorzy wciąż mają nadzieję, że pisarzowi film się spodoba. King często wspierał młodych filmowców, pozwalając im kręcić amatorskie produkcje na podstawie swoich filmów (tzw. Dollar Babies, nazwa pochodzi od symbolicznej opłaty jednego dolara, jaką pisarz brał za prawa do amatorskiej ekranizacji) więc być może przychylnie również oceni ?You can?t kill Stephen King?. Reżyserzy filmu – Monroe Mann, Ronnie Khalil i Jorge Valdés-Igafilm ? chcą swoją produkcją złożyć swoisty hołd najsłynniejszemu pisarzowi horrorów.

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun filmu:

Tematy: , , , ,

Kategoria: newsy