Neil Gaiman po raz czwarty zostanie tatą

19 marca 2015

neil-gaiman-tata
Pisarz Neil Gaiman i jego żona, piosenkarka Amanda Palmer, ogłosili, że spodziewają się dziecka. Wiadomość przekazali światu w ten sam sposób, w jaki anonsowali wiele innych wydarzeń ze swego prywatnego życia, czyli za pomocą mediów społecznościowych.

Wczoraj wieczorem Amanda zamieściła na swoich profilach na Facebooku i Instagramie własne zdjęcie z profilu z zaokrąglonym brzuszkiem. Podpis pod fotografią informował: „Wiecie co? Jestem w ciąży. Ogromne podziękowania dla Neila Gaimana. Termin na wrzesień. Zdjęcie zrobił Neil, właśnie teraz. W tle piękny Vancouver”. Chwilę później pisarz dołączył do żony, publikując na swoim profilu na Twitterze link do zdjęcia oraz informację, że zrobił „zdjęcie pięknej, trzymiesięcznej ciąży”.

Będzie to pierwsze wspólne dziecko 54-letniego Neila z Amandą. Para często korzysta z mediów społecznościowych, aby poinformować swoich miłośników o ważnych momentach w ich życiu. Dla przykładu w 2011 roku to właśnie na Twitterze ogłosili, że minionego wieczoru wzięli ślub. Pisarz posiada już trójkę dorosłych dzieci z małżeństwa z Mary McGrath.

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcie wykonane przez Neila, które Amanda udostępniła na swoim profilu na Facebooku:

amanda-ciaza

[er]
fot. Neil Gaiman

Tematy: , , , , ,

Kategoria: newsy