Miłośniczki kryminałów znowu czytają topless

31 maja 2012


Po czym poznać, że do Nowego Jorku zawitało już słońce i upały? Wystarczy sprawdzić, czy miłośniczki czytania topless kryminałów wyszły z ulubioną lekturą na świeże powietrze.

Podczas gdy większość Amerykanów uczciła Memorial Day, smażąc tłuste burgery na grillu za miastem, dziewczyny zrzeszone w klubie miłośniczek czytania topless kryminałów spotkały się w Central Parku, aby oddać się lekturze i palącemu z nieba słońcu.

O dziewczynach pisaliśmy już w zeszłym roku, kiedy informacja o ich niecodziennym pomyśle obiegła media na całym świecie. Jak piszą same o sobie: „Jesteśmy grupą przyjaciół i przyjaciół przyjaciół a także zupełnie obcych osób, które kochają dobre książki, słoneczne dni i cieszą się wspólnie zarówno jednym jak i drugim, tak jak prawo pozwala” (w Nowym Jorku przepisy zezwalają mężczyznom i kobietom na przebywanie topless w miejscach publicznych).

Niestety, okres zimy miłośniczki kryminałów musiały przeczekać pod zadaszeniem. Memorial Day stał się więc pierwszą okazją do wspólnej lektury na świeżym powietrzu. „Odpoczywałyśmy, śmiałyśmy się i czytałyśmy, a nawet udało nam się nawrócić kilka osób – trzy młode kobiety kilka metrów dalej zobaczyły nas i później też zdjęły staniki” ? napisały na swoim blogu dziewczyny. „To już jest pewien ruch! Rewolucja! Albo przynajmniej jeden piekielnie miły sposób na spędzenie letniego popołudnia.”

Jeśli jesteś miłośnikiem kryminałów, będziesz akurat przebywał w Nowym Jorku, a pogoda dopisze, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby się do dziewcząt przyłączyć.

Więcej zdjęć znajdziesz na stronie klubu: http://coedtoplesspulpfiction.wordpress.com/

Tematy: , , ,

Kategoria: newsy