banner ad

Mieszkanki Nowego Jorku czytają topless „Joyland” Stephena Kinga

30 kwietnia 2013

topless czytają "Joyland" - 1
Jesteś wielbicielką Stephena Kinga i szukasz sposobu, aby przeczytać jego najnowszą powieść przed premierą? Nic prostszego! Wybierz się do USA i dołącz do klubu dziewcząt czytających topless kryminały.

O mieszkankach Nowego Jorku, które postanowiły skorzystać z obowiązującego w mieście prawa i przebywać na świeżym powietrzu topless, oddając się przy okazji lekturze książek, pisaliśmy już dwukrotnie (tutaj i tutaj). Z racji faktu, że przedstawicielki tego niecodziennego klubu książki są zaprzyjaźnione z pracownikami Hard Case Crime, na wspólne sesje czytania wybierają zwykle publikacje, które ukazały się nakładem tego imprintu.

Tej wiosny roznegliżowanym fankom kryminału przytrafiła się nie lada gratka. Hard Case Crime jest amerykańskim wydawcą najnowszej powieści Stephena Kinga, dlatego pierwszą wiosenną sesję dziewczyny mogły spędzić między innymi na lekturze „Joyland”, i to na prawie dwa miesiące przed oficjalną premierą.

Chociaż zapowiadana na czerwiec powieść nie jest typowym kryminałem, a mieszkanką kryminału, horroru i słodko-gorzkiej opowieści o dojrzewaniu, King zapewne nie miałby nic przeciwko temu, aby dyskusja o książce odbywała się w towarzystwie uwiecznionym na załączonych fotografiach.

topless czytają "Joyland" - 2

fot. The Outdoor Co-ed Topless Pulp Fiction Appreciation Society

Tematy: , , , , , , , ,

Kategoria: newsy