Margot Robbie zagra w filmie biograficznym o relacjach A.A. Milne?a z synem?

24 maja 2016

margot-robbie-jako-zona-milnea
Margot Robbie, którą ostatnio mogliśmy oglądać w roli Harley Quinn w „Legionie samobójców”, prowadzi właśnie negocjacje odnośnie występu w filmie biograficznym „Goodbye Christopher Robin” opowiadającym o relacjach łączących twórcę Kubusia Puchatka z jego własnym synem.

Christopher Robin został upamiętniony na kartach literatury jako Krzyś w książkach o Kubusiu Puchatku. Nigdy jednak nie był z tego powodu zadowolony. „Niemal wydawało mi się, że mój ojciec dostał się tam, gdzie był, wspinając się po moich dziecięcych ramionach, kradnąc moje dobre imię i pozostawiając mnie z niczym oprócz pustej sławy” ? żalił się w swoich publikowanych wspomnieniach.

W obrazie, który ma wyreżyserować Simon Curtis, znany już z takich filmów biograficznych jak „Mój tydzień z Marilyn” i „Złota dama”, będziemy mogli prześledzić trudne relacje łączące A.A. Milne?a z synem. Choć negocjacje dopiero się zaczęły, jeśli wszystko przebiegnie po myśli producentów i aktorki, Margot Robbie wcieli się w żonę pisarza. Twórcę „Kubusia Puchatka” zagra z kolei Domhnall Gleeson („Gwiezdne Wojny: Przebudzenie mocy”).

Więcej szczegółów na temat powstającego projektu na razie nie ujawniono.

[am]

Tematy: , , ,

Kategoria: newsy