Maluje swe ciało i przemienia się w znanych bohaterów komiksowych

5 stycznia 2016

komiksowe-bodypainting-1
Profesjonalna modelka, cosplayerka i projektantka Kay Pike przemienia się w znanych bohaterów komiksowych. Do zdumiewającej metamorfozy nie potrzebuje jednak wymyślnych kostiumów. Cały efekt uzyskuje jedynie dzięki farbom nałożonym na ciało.

Podczas kilku sesji body painting, jakie zrealizowała w ostatnich tygodniach, Pike wcieliła się już w Ms. Marvel, Deadpoola (na zdj. powyżej), Spider-Mana, Iron Mana, Thanosa z „Ataku tytanów” i inne komiksowe postaci. Dokonanie tak imponującej przemiany zajmuje zwykle cały dzień. Modelka w większości przypadków sama nakłada farby na skórę. Finałem jest sesja zdjęciowa, a potem już tylko prysznic.

W krótkim wywiadzie udzielonym „Huffington Post” Kay Pike przyznaje, że bodypainting to bardzo drogie hobby – koszt farb i innych materiałów (gaza, lateks itp.) użytych do stworzenia jednego malunku wynosi blisko 100 dolarów. Efekt zaś jest bardzo ulotny, dlatego dużo frajdy musi dawać sam proces tworzenia.

Poniżej możecie zobaczyć, jak Kay Pike wciela się w bohaterów komiksowych:

Two-Face

Two-Face

Iron Man

Iron Man

Ms. Marvel

Ms. Marvel

Thanos z "Ataku tytanów"

Thanos z „Ataku tytanów”

Spider-Man

Spider-Man

Frizer z "Dragon Ball"

Frizer z „Dragon Ball”

A tak wyglądają efekty pracy Kay Pike na materiale filmowym:

KayPike Fashion December Bodypaints, also on PatreonCheck it out, it is all my paints so far in one video! All I want for Christmas is to be able to continue painting, So I started a Patreon! https://www.patreon.com/KayPikeFashionplease share or join my twitch stream and hang out later ^^ http://www.twitch.tv/kaypikefashion

Posted by Kay Pike (Designer/ Model) on 24 grudnia 2015

[am]

Tematy: , , , , , , , , , , ,

Kategoria: newsy