Kusząca akcja promocyjna thrillera „Kimkolwiek jesteś”. Wytrzymaj 7 dni bez Internetu, a możesz za każdą godzinę dostać książkę

12 listopada 2019


Siedem dni, czyli 168 godzin bez dostępu do sieci ? jeśli wytrzymasz tyle czasu i podzielisz się swoimi wrażeniami, możesz za każdą godzinę spędzoną offline otrzymać książkę. Taką propozycję kieruje do czytelników Wydawnictwo W.A.B. w związku z premierą thrillera „Kimkolwiek jesteś” Jakuba Szamałka.

Gdy bycie offline nawet przez kilka godzin powoduje dyskomfort i nerwowe szukanie wzrokiem telefonu, nasuwa się pytanie: co stanie się, gdy na siedem dni się wylogujesz? Gdy nie odpowiesz od razu na wszystkie wiadomości w mediach społecznościowych, gdy nie wejdziesz na swój ulubiony portal, gdy jak zazwyczaj nie wstawisz relacji ze spotkania z przyjaciółmi?

Odłącz się od Internetu na siedem wybranych dni i sprawdź, co się wydarzy. Jakie uczucia to w tobie obudzi? Czy będzie ci ciężko? Czym w życiu prywatnym jest dla ciebie Internet i media społecznościowe? Czy potrafisz bez nich funkcjonować? Wrażenia i refleksje na ten temat w dowolnej długości wyślij na adres mailowy: malgorzata.danowska@gwfoksal.pl. Akcja trwa do 8 grudnia 2019 roku.

Jeśli chcesz podjąć wyzwanie, nie musisz odciąć się od sieci na jeden ciągły tydzień. Siedem dni można przykładowo podzielić na trzy weekendy i jeden wybrany dzień. Ważne, by podjąć rękawicę i dowiedzieć się czegoś więcej o sobie oraz o tym, jaki wpływ mają na nas nowe technologie. Za każdą godzinę, którą wytrzymasz bez dostępu do Internetu, W.A.B. oferuje książkę. Nagrodzone zostaną trzy osoby, które wyślą najciekawsze opisy swoich doświadczeń. Do każdej z nich trafi po 168 tytułów z oferty wydawnictwa. Regulamin konkursu znajdziesz tutaj.

Akcja organizowana jest z okazji premiery thrillera „Kimkolwiek jesteś” Jakuba Szamałka, który jest drugim tomem trylogii „Ukryta sieć”, ale śmiało można go czytać bez znajomości pierwszej części. Książka osadzona została w świecie rządzonym przez nowe technologie. Charyzmatyczna dziennikarka Julita Wójcicka wśród materiałów otrzymanych od Emila Chorczyńskiego znajduje niepasujący do pozostałych tajemniczy plik z krótką adnotacją: „sprawdź”. To artykuł sprzed dwóch lat o śmierci KandyKroosh, camgirl z Mińska Mazowieckiego, uduszonej na oczach tysięcy internautów. Wójcicka bez wahania podejmuje trop, który zaprowadzi ją w zupełnie niespodziewaną stronę ? poza granice kraju, ku spiskom politycznym, hakerskim zlotom oraz śmiertelnemu niebezpieczeństwu. Gra toczy się o najwyższą stawkę ? władzę.

Tymczasem trwają przygotowania do wyborów parlamentarnych, w których po raz pierwszy startuje nowa partia ? Polska Jutro. Dla prowadzącej kampanię wyborczą Anety Bielińskiej to sprawa być albo nie być. Niespodziewanie do zespołu dołącza tajemnicza agencja Net Solutions, proponująca nowe metody prowadzenia kampanii. Zaczyna się bezwzględna walka o głosy wyborców.

Autor powieści, Jakub Szamałek, to Absolwent Oksfordu, doktor archeologii śródziemnomorskiej Uniwersytetu w Cambridge, stypendysta Fundacji Billa i Melindy Gatesów. Pracuje jako scenarzysta studia CD Projekt RED i pisze książki. Jest autorem trylogii kryminalnej o ateńskim detektywie Leocharesie. Szamałek został zaliczony przez fundację Res Publica, Google i „Financial Times” do grona stu młodych liderów Europy Centralnej i Wschodniej.

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: newsy