Katarzyna Bonda jedną z twarzy nowej kampanii reklamowej Max Factor

5 września 2018


Polska autorka kryminałów, Katarzyna Bonda, została wybrana przez koncern Max Factor do grona kobiet z całego świata, które biorą udział w kampanii reklamowej jako twarze nowego podkładu do makijażu Radian Lift.

„Fakt, że po czterdziestce zostałam zaproszona do takiej przygody o randze światowej, by być modelką Max Factora, uważam za uroczy żart losu i wielki komplement” ? komentuje Katarzyna Bonda. W przedsięwzięciu oprócz pisarki wezmą także udział znana podróżniczka, projektantka mody, szefowa restauracji, aktorki, działaczki społeczne i wiele innych kobiet z różnych krajów, które ? zgodnie z ideą przyświecającą kampanii Radiant Lift ? udowadniają, że piękno nie jest tylko sprawą zewnętrzną.

„To kampania całkowicie nowatorska, w której wzięły udział nie zawodowe modelki, jak to zwykle bywa w branży kosmetycznej, lecz kobiety dojrzałe, świadome swojej mocy, odważne, szczęśliwe, spełnione zawodowo i rodzinnie, posiadające pasję, dla której poświęcają swoje życie, nie tracąc przy tym swojej kobiecości i delikatności” ? tłumaczy Katarzyna Bonda w obszernym wpisie opublikowanym na swoich profilach w mediach społecznościowych. „Jest to dla mnie absolutnie niesamowite. Czuję się zaszczycona i nie będę tego ukrywała: dumna!, bo to znaczy, że walka o swoją drogę życiową ma sens i przynosi nadzwyczajne efekty. Świat widać potrafi nas zaskoczyć, jeśli umiemy znaleźć w nim naprawdę swoje miejsce i konsekwentnie podążać tą drogą, mimo przeciwności i zawirowań losu”.

W sieci znalazł się już klip z udziałem Katarzyny Bondy promujący podkład Radian Lift. Materiał został zrealizowany w języku angielskim, a możecie go obejrzeć poniżej.

Katarzyna Bonda nie jest pierwszą pisarką, która wystąpiła w reklamie. Przed nią na udział w kampaniach znanych marek zgodzili się chociażby Kurt Vonnegut, Stephen King, William S. Burroughs czy ? żeby dać przykład z polskiego podwórka ? Szczepan Twardoch. Trzeba jednak podkreślić, że w tego typu projektach pisarki rzadko występują w roli modelki. „Całkowicie popieram ideę, która przyświeca kampanii Radiant Lift Max Factor: to co piękne znajduje się w nas, ciało to jedynie jego emanacja. Nie stanęłam bowiem przed obiektywem z powodu fasady lecz z powodu tego, czym się zajmuję, co osiągnęłam. A jestem tutaj dzięki Państwu ? dzięki moim Czytelnikom, którzy spędzacie czas z moimi książkami!” ? napisała Katarzyna Bonda.

[am]

Tematy: , , ,

Kategoria: newsy