Jeanette Winterson zwyzywała milionera

2 listopada 2011


Amerykańska pisarka Jeanette Winterson wdała się w awanturę z deweloperem kurortów wypoczynkowych Ajayem Goyalem. Obrzucała go stertą wyzwisk i przedrzeźniała.

Do zdarzenia doszło przed budynkiem, w którym mieszka partnerka Winterson, Susie Orbach, znana psychoterapeutka (pomagała przed laty księżnej Dianie poradzić sobie z zaburzeniami jedzenia). Deweloper mieszka w tym samym budynku i zajmuje mieszkanie pod psychoterapeutką. Pisarka oskarżyła pochodzącego z Indii milionera o zniszczenie jej Range Rovera zaparkowanego na podjeździe, obrzucała go stertą wyzwisk i przedrzeźniała.

Developer wezwał policję. Choć ma ponad sześć stóp wzrostu, a pisarka pięć, poczuł się ?mocno wstrząśnięty?. Scotland Yard potwierdził, że funkcjonariuszy wezwano na miejsce, ale żadne dodatkowe kroki nie zostały podjęte, bo pan Goyal zdecydował się nie wnosić zarzutów.

Caroline Michel, agentka pisarki, powiedziała, że w przedstawionej przez mężczyznę wersji wydarzeń jest wiele nieścisłości. A zdenerwowanie i krzyki, gdy twój samochód został zniszczony to ?najbardziej naturalna rzecz na świecie?. Co by nie mówić, trzeba przyznać, że autorka „Namiętności” potrafi być groźna!

Na zdjęciu powyżej zdenerwowana pisarka, uchwycona aparatem pana Goyala.

Tematy: , , ,

Kategoria: newsy