Francuzi wyprodukowali pierwszy wibrator zsynchronizowany z erotycznymi e-bookami

5 stycznia 2016

literacki-wibrator-1
Francuski start-up E.Sensory znalazł sposób, aby doznania płynące z czytania literatury erotycznej wznieść na jeszcze wyższy poziom. Firma wyprodukowała pierwszy wibrator, którego reakcje zsynchronizowane są z tekstem opowiadania lub powieści czytanym w formie e-booka.

„Będąc wielką fanką literatury erotycznej, miałam pragnienie, by połączyć siłę słów z możliwościami płynącymi z podłączonego do nich urządzenia i stworzyć nowy sposób na czytanie oraz dobrą zabawę, zarówno indywidualnie, jak i w parach” ? powiedziała Christel Le Coq, założycielka E.Sensory, francuskiej firmy, która na rozpoczynających się dzisiaj w Las Vegas targach elektroniki konsumenckiej CES 2016 zaprezentowała swój przełomowy produkt.

Little Bird to wibrator mający zapewnić maksymalizację doznań płynących ze stymulacji punktu G. Urządzenie tym różni się od innych seks-zabawek dostępnych na rynku, że dzięki specjalnej aplikacji oraz technologii bluetooth wchodzi w interakcje z literaturą erotyczną czytaną na urządzeniach przenośnych. Dla przykładu, jeśli w ślad za tekstem czytanej historii potrząśniemy łagodnie smartfonem lub tabletem, zaczniemy go pieścić lub dmuchniemy delikatnie w ekran, wywołamy tym samym konkretne rodzaje drgań wibratora. Owe drgania można oczywiście zmieniać lub powtarzać sekwencję.

literacki-wibrator-2

Co ważne, Little Bird nie służy jedynie do zabaw indywidualnych. Aplikacja zawiera również opcję do zastosowania w parach. Partner może czytać e-książkę na głos i jednocześnie kontrolować ruchy wibratora. Producenci zachwalają, że urządzenie działa na znaczną odległość i jest na tyle ciche, iż można je używać wszędzie, również w restauracji czy na przyjęciu. O ile oczywiście reakcje partnerki nie wprawią innych w konsternację. Literacki wibrator dostępny jest w trzech kolorach i posiada dziesięć ustawień drgań. Zainteresowanie urządzeniem jest tak duże, że firma ma już komplet zamówień na Walentynki. Wibrator można jednak będzie kupić na wiosnę. Cena wynosi 99 dolarów.

Aby wypróbować Little Bird, nie wystarczy jakakolwiek książka erotyczna w formie e-booka. Tekst musi zawierać odpowiednie sformułowania, które odpowiadają komendom z aplikacji. E.Sensory zaczęła więc współpracę z wydawcami i autorami mającymi tworzyć treści z myślą o użytkowniczkach wibratora. Wiadomo, że ze znanych współczesnych pisarek i pisarzy erotycznych teksty napiszą m.in. Evangeline Anderson, François Rey i M. Christian.

[aw,am]
źródło: Mashable

Tematy: , , , , , , , , ,

Kategoria: newsy