Empik udostępnia wszystkim za darmo pakiet Premium na 60 dni. Zyskujemy dostęp do ponad 11 tysięcy audiobooków i e-booków

17 marca 2020


Empik to kolejna firma, która wychodzi naprzeciw aktualnej sytuacji i stara się zapewnić dostęp do kultury wszystkim tym, którzy muszą pozostać w domu. Sieć oferuje bezpłatnie na dwa miesiące swoją flagową usługę Empik Premium. Dzięki temu każdy może skorzystać m.in. z ponad 11 tysięcy audiobooków i e-booków oraz słuchowisk i podcastów.

W obliczu aktualnej sytuacji wielu z nas stoi przed koniecznością przeorganizowania życia swojego i najbliższych w domu. Wyzwaniem może być pogodzenie obowiązków zawodowych z rodzinnymi, czasem wolnym czy opieką nad dziećmi, gdy realizujemy wszystko w jednym miejscu. To dobry moment na spędzenie czasu razem, wspólne czytanie książek, przetestowanie nowej rodzinnej planszówki i rozwój zainteresowań. Wiele aktywności z łatwością zrealizujemy w domu, a Empik postanowił pomóc w znalezieniu inspiracji i gotowych rozwiązań.

Od teraz przez dwa miesiące wszyscy mogą skorzystać z bezpłatnego dostępu do szerokiego pakietu korzyści w ramach usługi Empik Premium. Aby aktywować swój darmowy kod, wystarczy wejść na stronę: www.empik.com/czas-w-domu. Daje on między innymi 60 dni na odkrywanie tysięcy audiobooków i e-booków oraz dostęp do szerokiej oferty słuchowisk i podcastów w aplikacji Empik Go. Pakiet umożliwia także bezpłatną dostawę zamówień złożonych na stronie Empik.com, które realizowane są z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Sklep internetowy działa bowiem bez zmian ? do odwołania nie ma tylko możliwości zamawiania produktów z odbiorem w salonach sieci.

Empik na tym jednak nie poprzestaje. Nie odbywają się wydarzenia kulturalne, koncerty, zamknięte są kina, teatry i biblioteki, ale to nie oznacza, że kontakt z „żywą” kulturą jest niemożliwy. Empik, który na co dzień organizuje spotkania autorskie w salonach w całej Polsce, poszedł śladem Unii Literackiej i przygotował wybrane wydarzenia w alternatywnej wersji online. Przez trzy dni, między 24 a 26 marca, o godz. 18:00 na profilu Empiku na Facebooku będzie można śledzić na żywo spotkania z Katarzyną Puzyńską, Janiną Bąk i Anną Ficner-Ogonowską. Autorki opowiedzą o swoich najnowszych publikacjach książkowych i odpowiedzą na pytania zadawane w komentarzach. A to dopiero początek serii tego typu spotkań.

Pomyślano również o warsztatach online dla dzieci i rodziców pod hasłem „W domu jest fajnie, i kropka!”. Na warsztatach podsunięte zostaną inspiracje do zabawy oraz ciekawych i ważnych rozmów. Młodzi naukowcy ze Stowarzyszenia Rzecznicy Nauki pokażą, jak przeprowadzić kapitalne eksperymenty naukowe z wykorzystaniem rzeczy, które mamy w domu. Szczegółów szukajcie na stronie: www.przecinekikropka.pl.

[am]
źródło: Empik

Tematy: , , , , , , , ,

Kategoria: newsy