banner ad

Daniel Handler aka Lemony Snicket będzie jutro doradzał w sprawach sercowych

22 stycznia 2012


Masz jakieś problemy w związku? Daniel Handler, lepiej znany jako autor ?Serii niefortunnych zdarzeń? ukrywający się pod pseudonimem Lemony Snicket, będzie jutro przez trzy godziny udzielał porad sercowych online.

Z racji tego, że akcja odbędzie się na kanale gazety ?Huffington Post? na Twitterze, wszystkie porady Handlera mogą mieć maksymalną długość 140 znaków.

Gazeta ostrzega, że autor prawdopodobnie nie będzie miły, sympatyczny, a jego porad nie można traktować zbyt poważnie, dlatego lepiej nie zwierzać mu się ze zbyt poufnych kwestii albo z czegokolwiek, co jest niezgodne z prawem. Z drugiej strony, będzie prawdopodobnie bardzo zabawnie, dlatego warto odpowiednio się nastawić i wziąć udział w wirtualnym spotkaniu.

Doradztwo w sprawach sercowych jest częścią kampanii promującej najnowszą, pięknie ilustrowaną powieść pisarza pt. ?Why we broke up?. Książka ma formę listu, jaki pewna nastolatka pisze do swojego chłopaka, tłumacząc, dlaczego musieli się rozstać.

W spotkaniu online z autorem mogą wziąć udział miłośnicy jego twórczości z całego świata, posługujący się poprawnie językiem angielskim. Porady Lemony Snicketa odbywać się będą na Twitterze ?Huffington Post? jutro, tj. 23 stycznia między godziną 11.00 a 14.00 czasu wschodnioamerykańskiego.

Tematy: , , , ,

Kategoria: newsy