Bret Easton Ellis napisał scenariusz do nowego teledysku Dum Dum Girls

16 marca 2014

Ellis teledysk dla Dum Dum Girls
Ciekawostka dla wszystkich zniecierpliwionych oczekiwaniem na kolejną powieść Breta Eastona Ellisa. Autor „American Psycho” napisał scenariusz do nowego teledysku Dum Dum Girls.

Zamiast zlecić realizację typowego klipu do swojego najnowszego singla pt. „Are You Okay?”, dziewczyny z Dum Dum Girls poprosiły o napisanie scenariusza Breta Eastona Ellisa. W efekcie otrzymaliśmy niepokojący i enigmatyczny 11-minutowy thriller, do którego piosenka stanowi właściwie jedynie tło.

Jak przyznał pisarz w jednym z wywiadów, zawsze inspirował się muzyką Dum Dum Girls, dlatego też zgodził się na propozycję bez wahania. W klipie obok założycielki kapeli, Dee Dee Penny, wystąpili aktorzy Shiloh Fernandez (?Martwe zło?, ?Dziewczyna w czerwonej pelerynie?) i Sophia Marzocchi.

Poniżej możecie zobaczyć teledysk Dum Dum Girls do piosenki „Are You Okay?” oparty na scenariuszu Ellisa. Dla tych zaś, którzy nie mogą doczekać się nowej powieści pisarza, mamy dobrą wiadomość: najnowsze dzieło pt. „Tranquil Reflections” ukaże się w 2015 roku!

Plakat promujący klip Dum Dum Girls do piosenki „Are You Okay?”:

plakt teledysku Dum Dum Girls

Tematy: , ,

Kategoria: newsy