Wygraj ?Życie? Keitha Richardsa! [ZAKOŃCZONY]

15 lutego 2012


Z okazji wydania w lutym w miękkiej oprawie autobiograficznej książki Keitha Richardsa ?Życie? wydawnictwo Albatros postanowiło ufundować jeden egzemplarz książki w twardej oprawie osobie która odpowie prawidłowo na pytanie w naszym konkursie.

W swojej autobiografii Keith Richards pisze, że czyta bardzo dużo książek, jest wręcz zapalonym czytelnikiem. Pytanie brzmi: W jakim pomieszczeniu swojego domu Richards spadł z drabiny i przebił sobie płuco?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres meilowy redakcji: booklips@gmail.com z dopiskiem ?Konkurs?.

Zakończenie konkursu w czwartek, 23 lutego, o 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź to: W bibliotece.

Książkę „Życie” wygrała Agata Rejnus z Łodzi. Nagrodę wyślemy pocztą w przeciągu 2 tygodni.
?

Zwycięzca zostanie wyłoniony losowo spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu.

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

W „Życiu” Keith Richards, charyzmatyczny gitarzysta The Rolling Stones, opowiada o drodze, jaką przeszedł z ubogiego podlondyńskiego Dartford na szczyt światowego showbiznesu, stając się ikoną muzyki rockowej. Przez cztery dekady zachowywał się jak prawdziwy rockman ? mówił i robił co chciał, nie stronił od kobiet i niszczących nałogów. Mimo to osiągnął niebywały sukces. Wspólnie z członkami zespołu Richards stworzył riffy, teksty i muzykę do piosenek, które podbiły świat. W końcu sam zdecydował się przedstawić historię swojego życia w oku cyklonu ? bezpretensjonalnie, szczerze i na luzie. Ach, co to było za życie! Graniczące z obsesją słuchanie płyt Chucka Berry?ego i Muddy?ego Watersa, gdy dorastał w hrabstwie Kent. Nauka gry na gitarze i założenie zespołu z Mickiem Jaggerem i Brianem Jonesem. Pierwsze sukcesy The Rolling Stones jako kapeli ?niegrzecznych chłopaków?. Nalot brygady antynarkotykowej na dom w Redlands i późniejsza seria konfrontacji z nerwowym establishmentem, które na zawsze przypieczętowały jego wizerunek jako wyjętego spod prawa bohatera ludu. (więcej o książce)

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: książkowe