banner ad

Wygraj „Zgubę zębiełków”, czyli najnowszy tom Sagi o Ryjówce Tomasza Samojlika [ZAKOŃCZONY]

1 czerwca 2018


Z okazji Dnia Dziecka wspólnie z wydawnictwem Kultura Gniewu przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze komiksu „Zguba zębiełków”, czyli najnowszego tomu Sagi o Ryjówce autorstwa Tomasza Samojlika.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze komiksu opisującego liczne fikcyjne przygody ryjówek, rzęsorków i zębiełków, a także zawierającego wiele prawdziwych informacji na temat tych fascynujących zwierząt. Żeby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na dwa poniższe pytania.

Pytania konkursowe brzmią następująco: (1) Które trzy gatunki ryjówek zamieszkują Puszczę Białowieską? Wymień je. (2) Który z tomów Sagi o Ryjówce Tomasza Samojlika doczekał się adaptacji w formie słuchowiska?

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: (1) ryjówka malutka, ryjówka aksamitna, ryjówka średnia; (2) Ryjówka przeznaczenia.

Egzemplarze komiksu „Zguba zębiełków” otrzymują:

Edyta Rabong,
Dominik Sanocki,
Natalia Michalska.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 3 tygodni.
?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Saga o Ryjówce ? Zguba zębiełków”.
Zakończenie konkursu w czwartek 14 czerwca o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę (inaczej nie będzie brane pod uwagę):

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis: Czwarty tom słynnej Sagi o Ryjówce autorstwa Tomka Samojlika! Bycie ryjówką to nic łatwego. Wszędzie czyhają zagrożenia: a to zaczyna się spełniać starożytna przepowiednia o zagładzie, a to norki amerykańskie dokonują inwazji na spokojną Dolinę Ryjówek lub pożar zagraża życiu wszystkich mieszkańców lasu. Tym razem nadchodzi zima, śmiertelnie groźna pora roku dla owadożernych i wiecznie głodnych ssaków. Bo trzeba wam wiedzieć, że ryjówka posiada bardzo intensywną przemianę materii. Dziennie zjada więcej, niż wynosi masa jej ciała. Skutkuje to tym, że jest zupełnie niewytrzymała na głód. W zimie śmierć ryjówki może spowodować już jednodniowy brak pokarmu. Co gorsza, wraz z nadejściem zimy zwierzęta z Doliny Ryjówek muszą zmierzyć się z jeszcze innym niebezpieczeństwem. Nad okolicą unosi się bowiem mordercza mgła, która gryzie w oczy, piecze w gardle, a na koniec dusi. Na domiar złego wybrańcem mającym ocalić wszystkich okazuje się fajtłapowaty Dobrzyk, najgorszy kandydat na bohatera. Razem z wierną drużyną śmiałków musi wyruszyć na epicką wyprawę, by dokonać epickich czynów…

Tematy: , , , , ,

Kategoria: książkowe