Wygraj zestawy koszulek i egzemplarzy powieści „Młody świat” Chrisa Weitza! [ZAKOŃCZONY]

16 października 2017


Wspólnie z wydawnictwem Insignis przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać zapakowane w metalowe pudełka zestawy koszulek i egzemplarzy książki „Młody świat” Chrisa Weitza.

Do rozdania mamy trzy limitowane zestawy, w skład których wchodzą egzemplarze postapokaliptycznej powieści „Młody świat” oraz koszulki (w rozmiarze L) nawiązujące do fabuły książki. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe brzmi następująco: Autor powieści, Chris Weitz, jest nie tylko pisarzem, ale również znanym hollywoodzkim filmowcem. Ile ekranizacji książek wyreżyserował (lub współreżyserował) do tej pory? Wymień tytuły tych filmów.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Chris Weitz – Młody świat”.
Zakończenie konkursu w poniedziałek, 30 października, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: Trzy. Ich tytuły to: „Był sobie chłopiec”, „Złoty kompas”, „Zmierzch: Księżyc w nowiu” (wymieniane często przez konkursowiczów „Lepsze życie” nie jest ekranizacją książki).

Zestawy koszulka plus książka „Młody świat” otrzymują:

Dominika Karpińska
Klaudia Mularz
Michał Brzoza.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2-3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres, numer telefonu) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Chris Weitz „Młody świat”

Opis: Witaj w Nowym Jorku – mieście rządzonym przez nastolatków. Tajemnicza epidemia zmiotła z powierzchni Ziemi dorosłych i dzieci, oszczędzając jedynie nastolatków. By przetrwać w chylącym się ku upadkowi świecie, młodzi łączą się w plemiona. Jefferson, mimowolny przywódca grupy zamieszkującej okolice Placu Waszyngtona, oraz Donna – obiekt jego skrywanej miłości – każdego dnia stawiają czoła niebezpieczeństwom postapokaliptycznego chaosu, świadomi, że ich dni są policzone.

Gdy jeden ze współplemieńców wpada na trop lekarstwa, które pozwoli im się wymknąć nieuchronnej śmierci, pięcioro nastolatków wyrusza na ryzykowną ekspedycję. W drodze do celu będą musieli pokonać terytoria opanowane przez gangi, fanatyków i bojówki, ich wędrówkę będą znaczyły wymiany ognia, ucieczki, cierpienie i śmierć. Czy młodym bohaterom uda się ocalić wymierającą populację? Jakie mroczne zakamarki ludzkiej psychiki odkryją podczas tej ryzykownej eskapady?

Tematy: , , , , ,

Kategoria: książkowe