Wygraj „Wszechświat kontra Alex Woods” Gavina Extence’a! [ZAKOŃCZONY]

2 czerwca 2014

wszechswiat_kontra_konkurs
Z okazji przyjazdu Gavina Extence’a do Polski wraz z Wydawnictwem Literackim mamy dla was konkurs, w którym wygrać możecie egzemplarze znakomitej powieści „Wszechświat kontra Alex Woods”.

Pięć egzemplarzy debiutanckiej powieści Extence’a rozlosujemy wśród tych, którzy prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe jest proste i brzmi: Jak nazywa się ulubiony pisarz pana Petersona, starszego mężczyzny, z którym zaprzyjaźnia się główny bohater książki, Alex Woods?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem „Wszechświat kontra Alex Woods”.
Zakończenie konkursu w poniedziałek, 9 czerwca, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty! Prawidłowa odpowiedź brzmi: Kurt Vonnegut.

Egzemplarze powieści „Wszechświat kontra Alex Woods” powędrują do następujących osób:

Aleksandra Kubas
Michał Chmurzyński
Urszula Jaworowska
Wanda Bliźnik
Piotr Kosela.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2-3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni losowo spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

wszechswiat_kontra_Alex_Woods_dGavin Extence „Wszechświat kontra Alex Woods”

Opis: Pewnej deszczowej nocy celnik zatrzymuje poszukiwanego Alexa Woodsa. W jego samochodzie znajduje kilogram marihuany, sporą ilość gotówki i? urnę z ludzkimi prochami. Nie pierwszy raz chłopak trafia na czołówki gazet ? od czasu, gdy przed laty uderzył w niego meteoryt, zna go każdy. Właśnie tak rozpoczyna się znakomita debiutancka powieść Gavina Extence?a, nagrodzona w plebiscytach Amazon Best Book oraz Writers? Guild Best Book. Wydawać by się mogło, że w życiu Alexa Woodsa wyczerpał się już limit niespodzianek. I chociaż matka tarocistka oraz wypadek z udziałem spadającego meteorytu stanowią spory bagaż doświadczeń, prawdziwym zwrotem w jego życiu okazało się przypadkowe spotkanie pana Petersona? „Wszechświat kontra Alex Woods” to utrzymana w dowcipnym, brytyjskim stylu opowieść o zawiłościach życia. Słodko-gorzka refleksja o dorastaniu oraz pierwszych zderzeniach z rzeczywistością. Inspirująca lekcja walki z własnymi słabościami, a także miniwykład astronomiczny. Historia przyjaźni młodego człowieka z emerytowanym żołnierzem pacyfistą, a przede wszystkim zapis niełatwej podróży , w którą bohaterowie postanawiają wyruszyć?

Poruszająca i niezwykle współczesna powieść ? jedna z najlepszych, jakie kiedykolwiek przeczytaliście. Fenomenalny debiut sprzedany do 16 krajów, doceniony zarówno przez krytyków, jak i czytelników. Pokochaliście bohaterów „Sekretnego dziennika Adriana Mole?a”, „Lotu nad kukułczym gniazdem”, „Buszującego w zbożu” oraz „Życia Pi”? Poszukujecie jedynych w swoim rodzaju książek, tryskających dowcipem, ale i prowokujących do myślenia? Z pewnością pochłonie was powieść Gavina Extence?a ? wschodzącej gwiazdy literatury.

Gavin Extence będzie jednym z gości Wydawnictwa Literackiego podczas drugiej edycji Big Book Festival, który odbędzie się w Warszawie w dniach 14 i 15 czerwca.

Kliknij tutaj, żeby przeczytać naszą recenzję powieści „Wszechświat kontra Alex Woods”.

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: książkowe