Wygraj „Trafny wybór” J. K. Rowling! [ZAKOŃCZONY]

11 listopada 2012


_

Konkurs rozstrzygnięty. Tradycyjnie zdecydowaliśmy się na wewnątrzredakcyjne wybory. Parafrazując polski tytuł książki Rowling, to był „trudny wybór”. Oto zwycięzcy, a w sumie zwyciężczynie – chyba po raz pierwszy w naszym konkursie wygrały same Panie:

Karolina Kicińska „Mężczyzna, który chciał zrozumieć kobiety i ktoś rzucił za nim zdechłego psa”
Maria Woźnica „Z powodu picia podłego piwa, grzeczne dziewczynki schodzą na psy”
Asia Piekut „Mam łóżko z racuchów w słusznej sprawie”
Dagmara Kuprian „Kubuś Puchatek: zwierz w łóżku”
_

Od razu zaznaczamy, że świetnych propozycji było więcej. Niektóre po prostu zdobyły mniejszą ilość głosów. Zwyciężczyniom gratulujemy i prosimy o kontakt na meila celem podania adresu do wysyłki nagrody. Niedługo następny konkurs!

Z okazji trzech tysięcy lubiących nasz profil na Facebooku ogłaszamy konkurs tylko dla facebookowiczów!

Do wygrania cztery egzemplarze w miękkiej oprawie najnowszej książki J. K. Rowling pt. „Trafny wybór”, która ukaże się w Polsce 12 listopada nakładem wydawnictwa Znak.

Tym razem proponujemy wam literacką zabawę, podobną do tej, w jakiej niektórzy z was brali udział tutaj lub tutaj. Tym razem polega ona na zestawianiu ze sobą dwóch różnych tytułów powieści opublikowanych dotychczas w Polsce w dowolnej możliwej konfiguracji.

Na przykład: „Sto lat samotności w głębi lasu” (G. G. Marquez + H. Coben) albo „Ostatni seans filmowy nad Niemnem” (L. McMurtry + E. Orzeszkowa).

Swój pomysł należy zamieścić pod spodem w komentarzach.

Uwaga! Każdy może przesłać tylko jedną propozycję. Zanim umieścisz swoje zestawienie, zastanów się dobrze i sprawdź, czy ktoś nie opublikował już takiego samego lub bardzo podobnego.

Zakończenie konkursu w czwartek, 29 listopada, o 23:59.

Cztery najlepsze, zdaniem redakcji, zestawienia zostaną nagrodzone książkami.

Po ogłoszeniu wyników, zwycięzców poprosimy o przesłanie nam swoich adresów, żebyśmy mogli wysłać nagrody.

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Uczestnicy konkursu zezwalają portalowi Booklips.pl na nieodpłatne umieszczenie nagrodzonych zestawień we wpisie z konkursem.

J. K. Rowling „Trafny wybór”

Opis: Kiedy czterdziestokilkuletni Barry Fairbrother nagle umiera, mieszkańcy Pagford są w szoku. Szybko okazuje się, że w pozornie sielankowym angielskim miasteczku, z brukowanym rynkiem i wiekowym opactwem, wybucha prawdziwa wojna. Wojna bogatych z biednymi, nastolatków z rodzicami, wojna żon z mężami i nauczycieli z uczniami. Pagford z pewnością nie jest tym, czym wydawało się na początku. A wszystko z powodu miejsca w radzie parafialnej, które zwolniło się po śmierci Barry?ego. Kto zwycięży w wyborach naznaczonych zaciekłością i obłudą? Będziemy świadkami wojny, jakiej Pagford jeszcze nie przeżyło! Pełna czarnego humoru, pasjonująca i zaskakująca, „The Casual Vacancy” jest pierwszą powieścią J.K. Rowling dla dorosłych. (więcej o książce)

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: książkowe