Wygraj „Seksbomby PRL-u” Krzysztofa Tomasika [ZAKOŃCZONY]

13 stycznia 2015

seksbomby-prlu-konkurs
Wspólnie z wydawnictwem Marginesy przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze książki Krzysztofa Tomasika „Seksbomby PRL-u”.

Pięć egzemplarzy książki przybliżającej fascynujące życiorysy i oszałamiające kariery pięciu polskich aktorek, uchodzących za największe seksbomby polskiego kina czasu PRL, rozlosujemy wśród osób, które prawidłowo rozwiążą zadanie konkursowe.

Zadanie konkursowe jest proste i brzmi: Wymień nazwiska pięciu słynnych aktorek polskiego kina, która są bohaterkami książki Krzysztofa Tomasika.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Seksbomby PRL-u”.
Zakończenie konkursu w poniedziałek, 26 stycznia, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: Kalina Jędrusik, Barbara Brylska, Beata Tyszkiewicz, Grażyna Szapołowska, Katarzyna Figura.

Egzemplarze książki „Seksbomby PRL-u” otrzymują:

Iwona Bejnar,
Maja Krysiak,
Fabian Morawski,
Rafał Chodorek,
Barbara Wozińska.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2-3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni losowo spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

seksbomby_prluKrzysztof Tomasik „Seksbomby PRL-u”

Opis: Krzysztof Tomasik ? publicysta i biografista ? pisze o kobietach, które rozpalały umysły i ciała Polaków. Najważniejsze przeszły do legendy i są bohaterkami tej książki. Autor zastanawia się nad fenomenem ?seksbomby epoki PRL-u?, opisuje obyczajowość tamtych czasów, ale przede wszystkim śledzi drogę artystyczną każdej z wybranych aktorek i ich ucieleśnienia seksu na ekranie. Książkę ilustruje bogaty materiał zdjęciowy i dokumentalny. Ta książka to dla jednych (starszych) czytelników podróż do czasów młodości, do wspomnień? Dla młodszych zaś ? niezwykły sposób na zapoznanie się z niezwykle ciekawym zjawiskiem przebijania się seksu na ekrany i dobrze napisaną częścią historii polskiego kina ? w niezwykle atrakcyjnej formie.

Tematy: , , , , , , ,

Kategoria: książkowe