Wygraj powieść „Wierni wrogowie” Olgi Gromyko (konkurs 4 z 10) [ZAKOŃCZONY]

9 lipca 2014

wierni-wrogowie-konkurs
Z okazji przekroczenia liczby dziesięciu tysięcy lubiących nasz profil na Facebooku w ciągu najbliższych dwóch tygodni proponujemy wam serię 10 konkursów, w których będziecie mogli wygrać wiele świetnych książek. Dzisiaj czwarty z konkursów, a do wygrania jest najnowsza powieść Olgi Gromyko pt. „Wierni wrogowie”, która ukazała się nakładem wydawnictwa Papierowy Księżyc.

Jeden egzemplarz powieści fantasy, która powinna usatysfakcjonować miłośników bestsellerowej serii Olgi Gromyko o przygodach wiedźmy Wolhy Rednej rozlosujemy wśród tych, którzy prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe jest proste i brzmi: Jak nazywa się świat, w którym rozgrywa się akcja „Wiernych wrogów” oraz cyklu książek o wiedźmie W. Rednej?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie: „Wierni wrogowie”.
Zakończenie konkursu w niedzielę, 13 lipca, o 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: Beloria.

Egzemplarz powieści „Wierni wrogowie” otrzymuje:

Jola Prusakowska.

Nagrodę wyślemy pocztą w ciągu ok. 2-3 tygodni.
?

Zwycięzca zostanie wyłoniony losowo spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

wierni-wrogowieOlga Gromyko „Wierni wrogowie”

Opis: Nie zawsze jest tak, że ucieszą cię kłopoty wroga. A ucieczka przed problemami hen na kraniec ludzkich ziem bynajmniej nie gwarantuje świętego spokoju. Ba, obrażanie się na cały świat nie oznacza, że masz stać z boku i patrzeć, jak ktoś usiłuje go podbić tudzież godzić się na plany dotyczące bezpośrednio twojej cennej skóry. Zdarza się, że grupa przypadkowych osób wbrew woli wciągnięta w wydarzenia, o których nie wiedzą prawie nic może zdziałać więcej niż cały konwent arcymagów, który w praktyce wcale nie jest aż tak wszechmocny i wszystkowiedzący. A może nawet występuje w nie do końca słusznej sprawie… Czasami wir przygody w jednej chwili burzy z trudem zbudowaną codzienność i ciska cię na drugi kraniec świata bez żadnej gwarancji na powrót, a nawet zachowanie życia. „Wierni wrogowie” przeniosą czytelnika do świata znanego z kart bestsellerowej serii Olgi Gromyko, ale na wiele lat przed narodzinami Wolhy, pomiędzy wilkołaki, trolle, driady, elfy i smoki, w czasy heroicznych czynów, które dawno już przeszły do legend.

Tematy: , , , ,

Kategoria: książkowe