Wygraj powieść „Doktor Sen” Stephena Kinga! [ZAKOŃCZONY]

23 sierpnia 2013

konkurs "Doktor Sen"
Z okazji przekroczenia progu sześciu tysięcy lubiących nasz profil na Facebooku ogłaszamy konkurs książkowy! Do wygrania trzy egzemplarze nowej powieści Stephena Kinga pt. „Doktor Sen”, która ukaże się we wrześniu nakładem wydawnictwa Prószyński i S-ka.

Zadanie konkursowe jest proste i brzmi: Bohaterem powieści „Doktor Sen” jest dorosły Danny Torrance, którego losy jako młodego chłopca śledziliśmy w kultowym „Lśnieniu”. Podaj imiona i nazwiska aktorów, którzy wcielili się w postać Danny’ego Torrance’a w dwóch zrealizowanych dotąd adaptacjach „Lśnienia”.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres meilowy redakcji: booklips@gmail.com z dopiskiem „Konkurs”.

Zakończenie konkursu w sobotę, 14 września, o 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź to oczywiście: Danny Lloyd i Courtland Mead.

Książki „Doktor Sen” Kinga otrzymują:
Mateusz Frąckowiak,
Agnieszka Kozakiewicz,
Michał Petrykowski.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2 tygodni od daty premiery powieści.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni losowo spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi. Nagrody wyślemy w przeciągu dwóch tygodni od ukazania się książki na rynku (data premiery: 24 września).

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu.

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Doktor SenStephen King „Doktor Sen”

Opis: ?Doktor Sen? to kontynuacja jednej z najbardziej znanych powieści Kinga ? ?Lśnienia?. Pamiętacie małego chłopca obdarzonego niezwykłą mocą? Chłopca nękanego przez duchy? Chłopca uwięzionego w odludnym hotelu wraz z opętanym ojcem? W powieści ?Doktor Sen? spotkacie go ponownie już jako dorosłego mężczyznę. Nękany przez mieszkańców hotelu Panorama, w którym jako dziecko spędził jedną straszliwą zimę, Dan przez dziesięciolecia błąka się po Ameryce, usiłując zrzucić z siebie odziedziczone po ojcu brzemię beznadziei, alkoholizmu i przemocy. Ostatecznie odnajduje swoje miejsce w małym miasteczku w New Hampshire, we wspierającej go grupie Anonimowych Alkoholików i w domu opieki, gdzie zachowana z lat dzieciństwa resztka mocy pozwala mu nieść ulgę umierającym w ostatnich chwilach ich życia. Staje się znany jako ?Doktor Sen?. Kiedy Dan poznaje efemeryczną Abrę Stone, jej nadzwyczajny dar budzi… (więcej o książce)

Tematy: , , , ,

Kategoria: książkowe