Wygraj „Portret trumienny” Kuby Wojtaszczyka [ZAKOŃCZONY]

26 czerwca 2014

portret-trumienny-konkurs
Z okazji premiery debiutanckiej powieści Kuby Wojtaszczyka pt. „Portret trumienny” mamy dla was konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze książki.

Dwa egzemplarze powieści antyrodzinnej Wojtaszczyka rozlosujemy wśród tych, którzy prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe jest proste i brzmi: Z jakiej okazji główny bohater książki, Aleks, przyjeżdża do znienawidzonego rodzinnego miasteczka?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem „Portret trumienny”.
Zakończenie konkursu w niedzielę, 6 lipca, o 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: z okazji urodzin matki.

Egzemplarze powieści „Portret trumienny” Kuby Wojtaszczyka otrzymują:

Katarzyna Iwańczak,
Maciej Zielinski.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2-3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni losowo spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

portret-trumiennyKuba Wojtaszczyk „Portret trumienny”

Opis: „Portret trumienny” Kuby Wojtaszczyka to historia wyrośnięcia z domowego ciepełka, które staje się domowym piekiełkiem. Główny bohater, Aleks, udowadnia, że pokrewieństwo to czysto umowna kategoria i w pewnym momencie rodzina to już tylko grupa obcych ludzi. Stosunek bohatera do ?gwałtu na jego intymności? cechuje duża ironia i tendencja do autoanalizy, nie przynosi ona jednak nigdy rozładowanie negatywnych emocji, przeciwnie neurotyczne rozgadanie prowokuje do coraz bardziej zaawansowanych aktów agresji. Na pierwszy rzut (czytającego) oka wydaje się to zabawne, ale z czasem zaczyna budzić przerażenie. Fantastycznie opisane rodzinne piekiełko, każda z postaci jest barwna i zapadająca w pamięć. (Robert Pruszczyński, ?Xięgarnia?)

Tematy: , , ,

Kategoria: książkowe