Wygraj ostatnią część „Dochodzenia” Davida Hewsona! [ZAKOŃCZONY]

22 października 2014

dochodzenie_3_konkurs
Wspólnie z wydawnictwem Marginesy przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym możecie wygrać ostatnią część bestsellerowego kryminału „Dochodzenie” Davida Hewsona, który ukazał się pod patronatem Booklips.pl.

Pięć egzemplarzy powieści opisującej kolejną kryminalną sprawę, jakiej podejmuje się wielbicielka swetrów z Wysp Owczych, Sarah Lund, rozlosujemy wśród osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe jest proste i brzmi: „Dochodzenie” to twórcza adaptacja głośnego duńskiego serialu „The Killing”. Autor trylogii, David Hewson, ma również na swoim koncie kilka powieści opartych w pełni na swoich autorskich pomysłach. Jedna z nich ukaże się w przyszłym miesiącu w Polsce. Jaki jest jej tytuł?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem „Dochodzenie”.
Zakończenie konkursu we wtorek, 4 listopada, o 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty! Prawidłowa odpowiedź brzmi: „Cmentarz tajemnic”.

Egzemplarze trzeciego tomu „Dochodzenia” otrzymują:

Małgorzata Ruda,
Bernard Blanc,
Łukasz Kropiewnicki,
Ewa Nieckarz,
Mariusz Obuchowski.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2-3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni losowo spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

dochodzenie3Dawid Hewson „Dochodzenie 3”

Opis: Listopad. Dania w kryzysie. Od pamiętnej sprawy Nanny Birk Larsen minęło sześć lat. Troels Hartmann ? ówczesny zwycięski kandydat na burmistrza ? jest już premierem. Przed nim finisz kolejnej kampanii wyborczej. Nowe niełatwe koalicje. I trudne rozmowy z właścicielami wielkiej rodzimej korporacji Zeeland. Tymczasem z pilnie strzeżonej posiadłości właściciela Zeelanda, Roberta Zeuthena, znika jego dziewięcioletnia córeczka Emilie. Czy Sarah Lund i jej dawny chłopak zdołają ocalić dziewczynkę? Wiele śladów prowadzi do Christiansborgu, gdzie karty rozdają dbający o pozory bezwzględni ministrowie i doradcy premiera, a kłamstwo i milczenie prowadzi do niejednej tragedii. ?Nie istnieje wygodne miejsce pomiędzy dobrem a złem. Trzeba wybrać między jednym a drugim? ? przypomina Sarah Lund, której wciąż kojarzy się sprawa Nanny i jej rodziców. Tym razem o swoją córkę walczyć będzie rodzina z pierwszych stron gazet. Czy dzięki temu zadanie będzie łatwiejsze? Czy medal wpięty w klapę i propozycja pracy w OPA (Wydziale Operacji, Planowania i Analiz) odmienią życie Sarah Lund? Czy nadszedł czas segregowania spinaczy na uporządkowanym biurku i małego domku z ogródkiem na przedmieściach? Czy też kolejny raz trzeba będzie wyjąć wełniane swetry z Wysp Owczych, zapomnieć o własnej rodzinie, by ratować inną? Bezkompromisowa, odklejona od rzeczywistości, a przecież widząca więcej niż inni, przenikliwa Sarah Lund staje po stronie dobra ? płacąc za to najwyższą cenę.

Kliknij tutaj, żeby przeczytać fragment ostatniego tomu „Dochodzenia” Davida Hewsona.

Tematy: , , , , , , ,

Kategoria: książkowe