Wygraj limitowane boksy zawierające obie powieści Hanyi Yanagihary! [ZAKOŃCZONY]

28 grudnia 2017


We współpracy z wydawnictwem W.A.B. przygotowaliśmy konkurs dla wielbicieli Hanyi Yanagihary oraz tych, którzy dopiero chcieliby poznać twórczość amerykańskiej pisarki.

Do rozdania mamy trzy boksy zawierające obie powieści Hanyi Yanagihary: „Ludzie na drzewach” oraz „Małe życie” z nową okładką. Boks ma charakter kolekcjonerski ? autorka napisała do „Małego życia” specjalną dedykację dla polskich czytelników (odręczny tekst został w książce przedrukowany). Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe brzmi następująco: Hanya Yanagihara jest nie tylko pisarką, ale też dziennikarką. Jak nazywa się pismo, z którym autorka współpracowała przez wiele lat, zanim w 2015 roku objęła posadę wicenaczelnej magazynu „T: The New York Times Style Magazine”?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Hanya Yanagihara ? limitowany boks”.
Zakończenie konkursu we wtorek, 9 stycznia 2018, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: Yanagihara przez wiele lat współpracowała z magazynem „Condé Nast Traveler”.

Pakiety powieści „Ludzie na drzewach” + „Małe życie” otrzymują:

Tomasz Pstrągowski,
Marta Kiewel,
Elżbieta Tomczyńska.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2-3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres, numer telefonu) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Hanya Yanagihara „Ludzie na drzewach”

Opis: Przejmujący debiut Yanagihary jest też próbą rozstrzygnięcia odwiecznego dylematu: czy wielkie umysły mają prawo do życia poza moralnymi normami? Amerykański lekarz na wyprawie w niezbadane rejony Pacyfiku dokonuje odkrycia, które odmieni jego życie i cały świat nauki. Niepokojąca, trzymająca w napięciu i tragiczna w wymowie opowieść o zderzeniu odmiennych kultur, stawiająca pytania o granicę między dobrem i złem, altruizmem i egoizmem.

Hanya Yanagihara „Małe życie”

Opis: Zachwycająca powieść o przyjaźni poddanej ogromnej próbie. Oto historia życia czterech przyjaciół ? ogromnych sukcesów, bolesnych wyborów i tyranii pamięci, od której nie sposób się uwolnić, bujnego życia w wielkim mieście i życia w bólu, który pogrąża w mroku? To również opowieść o jednym z najbardziej fascynujących miast świata ? Nowym Jorku ? który jest piątym, równorzędnym bohaterem tej olśniewającej książki.

fot. Ubud Writers & Readers Festival

Tematy: , , , , ,

Kategoria: książkowe