Wygraj książki i gadżety z okazji premiery serii dokumentalnej „DNA polskich zbrodni” [ZAKOŃCZONY]

21 listopada 2019


W związku z premierą drugiej polskiej produkcja kanału CBS Reality, serii dokumentalnej „DNA polskich zbrodni”, przygotowaliśmy dla was konkurs z nagrodami.

Główna nagroda to zestaw, w którego skład wchodzą:
(1) najnowsza książka współprowadzącej program Joanny Opiat-Bojarskiej, czyli trzecia odsłona serii „Kryształowi” zatytułowana „Polowanie”,
(2) zabezpieczony szyfrem pendrive,
(3) zaślepka na kamerkę w laptopie.
Dodatkowo rozdamy 5 książek Joanny Opiat-Bojarskiej „Kryształowi. Polowanie”. Nagrody ufundował kanał CBS Reality.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na dwa poniższe pytania.

Pytania konkursowe brzmią następująco:

(1) Ile do tej pory książek kryminalnych napisała Joanna Opiat-Bojarska? Podaj ich tytuły.
(2) Która polska zbrodnia z ostatnich lat najbardziej zapadłą ci w pamięć i dlaczego?

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź na pierwsze pytanie brzmi: Trzynaście. Są to: w serii policyjnej Burzyński i Majewski ? (1) „Gdzie jesteś, Leno?”, (2) „Koneser”, (3) „Bestseller” i (4) „Ucieczka”; w serii z psycholog Aleksandrą Wilk ? (5) „Gra pozorów”, (6) „Niebezpieczna gra” i (7) „Gra o wszystko”; w serii z dziennikarką śledczą Anką Rogozińską ? (8) „Słodkich snów, Anno”, (9) „Zaufaj mi, Anno” i (10) „To koniec, Anno”; w serii Kryształowi ? (11) „Świeża krew”, (12) „Łatwy hajs”, (13) „Polowanie”.

Spośród osób, które odpowiedziały prawidłowo na pierwsze pytanie i udzieliły najciekawszych odpowiedzi na drugie pytanie, wylosowaliśmy następujących zwycięzców.

Nagrodę główną ? zestaw książka Joanny Opiat-Bojarskiej + pendrive + zaślepka na kamerę ? otrzymuje:

Dominika Głowacz.

Natomiast egzemplarze książki Joanny Opiat-Bojarskiej otrzymują:

Marta Dąbrowska,
Tomasz Nowicki,
Agata Warczachowska,
Zuzanna Lorenc,
Agnieszka Grińska.

Nagrody zostaną wysłane w ciągu ok. 1 tygodnia.
?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „DNA polskich zbrodni na CBS Reality”. Nagrodzimy najciekawsze zdaniem redakcji odpowiedzi.

Zakończenie konkursu w piątek, 29 listopada, o godzinie 23:59.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę (inaczej nie będzie brane pod uwagę):

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

„DNA polskich zbrodni” to seria dokumentalna kanału CBS Reality. Jej gospodarzami są Joanna Opiat-Bojarska, jedna z najpopularniejszych autorek powieści kryminalnych, oraz youtuber Marcin Myszka, twórca kanału Niediegetyczne i podcastu Kryminatorium. Prowadzący opowiedzą o dziesięciu najgłośniejszych zbrodniach popełnionych w Polsce w ostatnich latach.

Seria składa się z 10 odcinków poświęconych 10 sprawom kryminalnym. Joanna Opiat-Bojarska i Marcin Myszka przedstawią widzom wydarzenia krok po kroku, skupiając się na wszystkich istotnych szczegółach. W każdym odcinku pojawią się też goście specjalni ? eksperci, którzy opowiedzą o swojej pracy nad konkretną sprawą omawianą w programie. Przedstawią najnowocześniejsze techniki kryminalistyczne, badania i procedury, które okazały się kluczowe w poszukiwaniu winnego.

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: książkowe