Wygraj książki i e-booki „Miasto bezkresnej nocy” Douglasa Prestona i Lincolna Childa [ZAKOŃCZONY]

10 kwietnia 2020


Z okazji premiery thrillera „Miasta bezkresnej nocy” Douglasa Prestona i Lincolna Childa, będącego siedemnastym tomem serii o agencie FBI Aloysiusie Pendergaście, wspólnie z Wydawnictwem Agora przygotowaliśmy dla was konkurs.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze papierowe i dwa e-booki powieści, w której Pendergast działa ramię w ramię z przenikliwym detektywem Vincentem D?Agosta rozpoczynającym właśnie dochodzenie w sprawie wyjątkowo brutalnego zabójstwa. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na dwa poniższe pytania.

Pytania konkursowe brzmią następująco: (1) Ile wspólnych powieści napisali do tej pory Douglas Preston i Lincoln Child? (2) W którym roku autorzy się poznali?

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowe odpowiedzi brzmią: (1) Trzydzieści powieści, (2) około 1985 roku.

Papierowe egzemplarze książki „Miasto bezkresnej nocy” otrzymują:

Izabella Guć,
Anna Mikołajczyk,
Łukasz Ćwięczek.

E-booki „Miasta bezkresnej nocy” otrzymują:

Jaroslaw Kacerka,
Natalia Grzybowska.

Nagrody zostaną wysłane w ciągu ok. 1-2 tygodni.
?

Odpowiedzi + informację, czy chcielibyście wygrać książkę papierową czy ebook, przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Miasto bezkresnej nocy”.
Zakończenie konkursu w środę, 22 kwietnia, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkurs”.

Opis: Stworzyli nietuzinkowego bohatera, który zmaga się z najbardziej przerażającymi i tajemniczymi sprawami. „Miasto bezkresnej nocy” to kolejna książka cyklu, w której zaskakujące zwroty akcji nie pozwolą czytelnikowi na chwilę oddechu.

Mówią o nim „współczesny Sherlock Holmes”, bo ma nosa do rozwiązywania najbardziej zagmatwanych spraw, chadza swoimi ścieżkami i jest mistrzem dedukcji!

Tym razem Pendergast działa ramię w ramię z przenikliwym detektywem Vincentem D?Agostą, który właśnie rozpoczyna dochodzenie w sprawie wyjątkowo brutalnego zabójstwa. Ofiarą jest młoda kobieta, córka wpływowego milionera, a morderca zabiera z miejsca zdarzenia jej odciętą głowę.

Wkrótce wychodzą na jaw kolejne zbrodnie, okazuje się też, że każda z ofiar miała coś do ukrycia. Czy w mieście grasuje seryjny morderca? Jaki może mieć motyw? Atmosfera wokół Pendergasta i D?Agosty gęstnieje, szefowie domagają się nowych tropów i wyjaśnień. Jednak odcięte głowy to nadal za mało, by połączyć ze sobą wszystkie morderstwa. I nikt nie spodziewa się, jaki będzie finał tej makabrycznej sprawy.

Tematy: , , , , , , ,

Kategoria: książkowe