Wygraj książkę „Napalm i żelki” George’a Carlina! [ZAKOŃCZONY]

4 sierpnia 2014

napalm-i-zelki-konkurs
Z okazji premiery drugiej po „Skrawkach intelektu” książki autorstwa amerykańskiej legendy stand-upu, George’a Carlina, wraz z wydawnictwem Filia przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze tomu „Napalm i żelki”.

Trzy egzemplarze książki kontrowersyjnego amerykańskiego komika rozlosujemy wśród tych, którzy prawidłowo rozwiążą zadanie konkursowe.

Zadanie konkursowe jest proste i brzmi: Obok występów na scenie Carlin chętnie pojawiał się również w epizodycznych rolach na ekranach kin. Podaj tytuł filmu, w którym komik, znany ze swoich antyreligijnych poglądów, zagrał kardynała.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem „Napalm i żelki Carlina”.
Zakończenie konkursu we wtorek, 19 sierpnia, o 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty! Prawidłowa odpowiedź brzmi: Carlin zagrał kardynała Ignatiusa Glicka w filmie „Dogma” Kevina Smitha.

Egzemplarze książki „Napalm i żelki” otrzymują:

Edyta Pawłowska
Filip Kurpiel
Bartek Grochulski.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2-3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni losowo spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

napalm-i-zelkiGeorge Carlin „Napalm i żelki”

Opis: Nowy, przezabawny zbiór ostrych jak brzytwa obserwacji kultowego amerykańskiego komika. Jego przemyślenia na temat Boga, języka, śmierci, zwierzątek domowych, jedzenia, sportu, samolotów, reklamy, wiadomości telewizyjnych, biznesmenów i wielu, wielu innych kwestii. Z tej książki dowiesz się co Carlin myślał o ratowaniu naszej planety, reorganizacji systemu więziennictwa i dlaczego modlił się do Joego Pesci. Dodajcie do tego „10 najbardziej żenujących piosenek wszechczasów” czy „Ludzi bez których mogę się obejść” czy „Tablicę wyników wrogości w XX wieku” i otrzymacie nieodparcie śmieszny, celny i inteligentny zbiór życiowych mądrości jednej z najbardziej charyzmatycznych postaci showbiznesu.

Kliknij tutaj, żeby przeczytać fragment książki.

Tematy: , , , , ,

Kategoria: książkowe