Wygraj książkę „Bursztynowa dziewczyna. Anna Jantar we wspomnieniach” Marioli Pryzwan [ZAKOŃCZONY]

12 kwietnia 2014

jantar-konkurs
Wraz z wydawnictwem Marginesy przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze książki Marioli Pryzwan, która jest zbiorem wspomnień najbliższych o królowej polskiej piosenki, tragicznie zmarłej Annie Jantar.

Pięć egzemplarzy książki „Bursztynowa dziewczyna. Anna Jantar we wspomnieniach” rozlosujemy wśród tych, którzy prawidłowo rozwiążą zadanie konkursowe.

Zadanie konkursowe jest proste i brzmi: Mariola Pryzwan to autorka jeszcze jednej książki zbierającej wspomnienia o pewnej gwieździe polskiej estrady, która ukazała się nakładem wydawnictwa Marginesy. Podaj tytuł tej drugiej książki.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: booklips@gmail.com z dopiskiem „Anna Jantar”.
Zakończenie konkursu w niedzielę, 27 kwietnia, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty! Prawidłowa odpowiedź brzmi: „Tańcząca Eurydyka. Anna German we wspomnieniach”.

Egzemplarze książki „Bursztynowa dziewczyna. Anna Jantar we wspomnieniach” otrzymują:

Tomasz Janicki
Dorota Pansewicz
Arkadiusz Wójcik
Katarzyna Bigaj
Anna Golly.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2-3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni losowo spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Bursztynowa dziewczyna. Anna Jantar we wspomnieniachMariola Pryzwan ?Bursztynowa dziewczyna. Anna Jantar we wspomnieniach?

Opis: Książka poświęcona jednej z najlepszych i najpopularniejszych gwiazd polskiej estrady ? Annie Jantar. Śpiewała pogodne przeboje i liryczne, skłaniające do refleksji piosenki. W latach siedemdziesiątych jej niezapomniane przeboje „Tyle słońca w całym mieście”, „Najtrudniejszy pierwszy krok”, „Żeby szczęśliwym być” czy „Nic nie może wiecznie trwać” znała i nuciła cała Polska. Annę Jantar ? piosenkarkę legendę i fascynującą kobietę wspominają najbliżsi: rodzice, mąż Jarosław Kukulski, brat, córka Natalia, a także przyjaciele i znajomi ze środowiska artystycznego. W książce są także wzruszające listy, które Anna Jantar napisała do swej matki i córeczki zimą 1980 roku w czasie swego ostatniego pobytu w Stanach Zjednoczonych. Ze wspomnień i listów wyłania się postać wrażliwej, utalentowanej piosenkarki, pięknej kobiety i świetnego kumpla. Anna Jantar zginęła 14 marca 1980 roku, mając zaledwie 29 lat. Narodziła się legenda, która trwa do dziś.

Kliknij tutaj, żeby przeczytać fragment książki.

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: książkowe