Wygraj egzemplarze „Ziemi przeklętej” Phillipa Lewisa! [ZAKOŃCZONY]

11 lutego 2018


We współpracy z wydawnictwem Prószyński i S-ka przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze powieści „Ziemia przeklęta” Phillipa Lewisa.

Do rozdania mamy pięć egzemplarzy tajemniczej i poetyckiej opowieści o dojrzewaniu, więzach rodzinnych oraz pasji do książek i pisania, wpisującej się w tradycje literatury południowego gotyku. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe nie powinno sprawić trudności czytelnikom naszej strony: Czyją filozofią pisarską kierował się Phillip Lewis, tworząc „Ziemię przeklętą”?

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: Thomasa Wolfe’a.

Egzemplarze książki „Ziemia przeklęta” otrzymają:

Michal Paulinski,
Łukasz Pogonowski,
Katarzyna Kuciara,
Jolanta Nidzgorska,
Adam Wiśnia.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2-3 tygodni.
?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Phillip Lewis ? Ziemia przeklęta”.
Zakończenie konkursu w piątek, 23 lutego, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres, numer telefonu) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Phillip Lewis „Ziemia przeklęta”

Opis wydawcy: Tuż przed narodzinami Henry?ego Astera jego ojciec ? człowiek o wyrafinowanych ambicjach literackich ? w towarzystwie młodej ciężarnej żony niechętnie powraca do małego miasteczka w Appalachach, gdzie spędził dzieciństwo oraz młodość, i osiedla się wraz z rodziną w ogromnym, złowieszczym domu ze szkła i żelaza, przycupniętym wysoko na zboczu góry. To tam mały Henry dorasta, godzinami przesiadując w gabinecie swego błyskotliwego ojca. Jednak gdy tragedia wpędza mężczyznę w głęboką depresję i skłania go do odejścia, jego pozbawiony złudzeń syn również ucieka z posępnej rezydencji i latami unika powrotu do rodzinnych stron, zanim zrozumie, że i on musi wrócić do swoich korzeni.

Tematy: , , , ,

Kategoria: książkowe