Wygraj egzemplarze zbioru opowiadań „Gaz do dechy” Joego Hilla [ZAKOŃCZONY]

3 grudnia 2020

Wspólnie z Wydawnictwem Albatros przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze zbioru opowiadań „Gaz do dechy” autorstwa Joego Hilla.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze książki zawierającej trzynaście niesamowitych historii napisanych przez syna Stephena Kinga, który w swych utworach przesuwa granice literatury grozy na nowe terytoria. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na dwa poniższe pytania.

Pytania konkursowe brzmią następująco: (1) Ile opowiadań Joe Hill napisał wspólnie ze swoim ojcem Stephenem Kingiem? Napisz tytuły tych opowiadań. (2) Kto jest twórcą okładki polskiego wydania książki „Gaz do dechy” Joego Hilla i trzech wznowień poprzednich książek pisarza, które ukazały się jednocześnie nakładem Wydawnictwa Albatros? Podaj pseudonim tego artysty.

Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź na pytanie (1) brzmi: Joe Hill napisał wspólnie ze swoim ojcem Stephenem Kingiem dwa opowiadania: „Gaz do dechy” oraz „W wysokiej trawie” (jeśli jednak ktoś dodatkowo wspomniał również o trzecim, nieukończonym, to również uwzględniliśmy taką odpowiedź). Prawidłowa odpowiedź na pytanie (2) brzmi: Twórcą okładki polskiego wydania książki „Gaz do dechy” Joego Hilla i trzech wznowień poprzednich książek pisarza, które ukazały się jednocześnie nakładem Wydawnictwa Albatros, jest Dark Crayon.

Egzemplarze książki „Gaz do dechy” Joego Hilla otrzymują:

Agnieszka Gazda,
Anna Sumera-Dondziło,
Piotr Kwiatek.

Nagrody zostaną wysłane w ciągu ok. 1-2 tygodni.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji:  konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Joe Hill – Gaz do dechy”.
Zakończenie konkursu w sobotę, 12 grudnia, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis: Wyjęci spod prawa motocykliści uciekający przez pustynię przed upiorną cysterną… Wizyta młodych ludzi w wesołym miasteczku, która wcale nie kończy się wesoło… Uchylone drzwi do świata cudów, które okazują się furtką dla namacalnego zła… Podróż pociągiem w niecodziennym towarzystwie… Media społecznościowe, które nikogo nie uratują przed zombi… Bibliotekarz dostarczający najświeższe lektury umarłym… I wreszcie lot, podczas którego ludzie nieakceptujący się nawzajem zaczynają ze sobą rozmawiać – nieco za późno.

Od klasycznych horrorów, przez fantasy, S-F, thriller psychologiczny, po prozę obyczajową z silnym akcentem politycznym – różnorodność opowiadań w tym zbiorze jest niezwykła. Ale wszystkie dotykają najgłębszych ludzkich sekretów i wydobywają na światło dzienne nasze mroczne słabości i lęki.

Tematy: , , , ,

Kategoria: książkowe